Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki még így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki még így utoljára?

Figyelt kérdés

Van egy exem.Megcsalt egy lánnyal.Nem mondta el,de megtudtam, megbocsátottam neki.Aztán félév után szakított velem e lány miatt.Mit is mondjak ngyon kiborultam.Minden k...ának lehordtam az anyját és a családját is elmondtam mindennek.A fiú a csajával együtt tönkre akarta vágni az életemet.

Aztán 2 hónap elteltével szakított az exemmel a csaja.És mi barátok lettünk az exemmel.Aztán újra jártunk,de csak titokban mivel a családja tiltja tőlem és hallani sem akarnak rólam.A volt csaja képei még a telójában vannak,de nekem azt monta az a lány már csak a múlt.De állítja az exem hogy még szeret mindig.Ő bízik bennem ,de én már benne nem.Viszont sok nehéz élethelyzeten átsegített már.

Most új suliba kerülünk.Mindketten nagyon sírtunk és ő őszintén átölelt.Azt mondta majd hív és nem akar haraggal elválni tőlem.De!Olyan szinten elvagyunk tiltva hogy mégcsak beszélni sem beszélhet rólam és fészen sem lehetünk ismerősök...Nem hiszem hogy tényleg fog keresni.Én szeretem őt.

A másik az hogy bár megbocsátottam neki a régi ügyeket,de nem tudom őket elfelejteni.Mikor jártunk sosem bántottuk volna meg egymást.És mikor szakítottunk mindketten csúnyán bántunk egymással.És se neki se a magam részéről nem tudom ezeket elfelejteni és bűntudatom van.Mit tegyek? Ő az életem.

19/L


2014. jún. 9. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok egymást, az lenne a legjobb. Ha szereted ha nem akkor is.
2014. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Tudod mi a tanulság ebből?

hogy sose bocsáss meg egy férfinak se!

2014. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Javaslom a Skype-ot kapcsolattartásra.
2014. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak nincs jövője sztem.
2014. jún. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lábtörlőt csináltál saját magadból.Ezek után,ha még kicsit is fontos számodra az önbecsülésed,elfogadod,hogy ennek vége.Normális,boldog kapcsolat úgysem lesz már köztetek.
2014. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyire nincs önbecsülésed?ez a fiú játszik Veled,megcsalt,elhagyott,volt bőr a képén neki szakítani Veled!már az első megcsalásnál páros lábbal kellett volna kirúgnod!hát ennyire szereted a lábtörlő szerepét?legyél már egy kicsit tökösebb!"a családja eltiltotta"...ja,persze,baromi jó indok!ha annyira szeretne megbeszélné a családjával mi a szitu.az anyjával jár,vagy Veled?hányan vagytok a kapcsolatban?úristen,még MOST lépj ki ebből a kakiból,amit kapcsolatnak csúfoltok,legyen már egy kis tartásod!
2014. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akár szereted, akár nem, jó hülye vagy, az biztos.. Csak olvasd már végig, amiket leírtál! Megcsalt - megbocsátottál - elhagyott - aztán mikor dobta őt a csaj, visszament hozzád.

"azt monta az a lány már csak a múlt." Persze, mert már nem kell a csajnak.

"Ő bízik bennem" Szép is lenne, ha ezek után pont ő lenne az, aki nem bízik benned.. -.-


A többi része meg szerintem, ez az eltiltás nagyrészt kamu. Biztos nem nézi a családja jó szemmel, hogy mit csináltok (és gondolom, a tiéd sem), de egy (feltételezem) nagyjából veled egyidős srácot már nem lehet csak úgy "eltiltani" akárkitől..

Ezek után, amit veled tett, már rég egymásra se kéne néznetek. Mit kell még tennie, hogy felfogd, ez a srác már rég nem szeret? De ami még ennél is rosszabb, hogy egyáltalán nem tisztel. Semmi keresnivalód mellette!


Szóval a kérdés, hogy mit mondj neki, igaz? "Remélem, soha nem látlak többet"

2014. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!