Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

hosszú kapcsolatom lezártam szerelem elmúlása miatt. bár nagyon félek,hogy az igazi szerelmet dobtam el. megismertek közben egy másik lányt, akihez nagyon forró vonzalom köt és úgy érztem tudnék vele egy új kapcsolatot nyitni.a gondom az,hogy elég gátlásos amit sokáig nem értettem,hogy miért. nemrég fény derült rá, elég csúf a bőre és a mellei sem olyanok ami nekem tetszene. így még nem is feküdtünk le. eszembe jutott rögtön,hogy talán az exemmel ismét meg kéne próbálkozni, félek nála jobbat nem találok.

kérdésem az,hogy visszamenjek e hozzá, vagy maradjak a mostani lánnyal, akivel összejöttem?

24 f


2014. jún. 9. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy miért szakítottatok.Szerelem elmúlása:pl hanyagoltátok egymást vagy mi történt?
2014. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 év után már csak szeretet volt. a szerelem elmúlt, így a szex sem volt az igazi. de soha nem csaltuk meg egymást és nagyon hiányzik,hogy nincs velem. folyton arra gondolok,hogy vajon mit csinálhat és én is hiányzom e neki. még mindig beszélünk, ő szeretné,ha újrakezdenénk a kapcsolatot. közben pedig a másik lány, aki nem csak idősebb nálam 2 évvel, még a teste se olyan szép. emiatt félek vele kapcsolatot nyitni.
2014. jún. 9. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én ha valakit szeretek akkor nem a testét szeretem... szóval ezek szerint itt sincs szerelem.
2014. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mikor megismerkedtem a másik lánnyal a szakítás után, beugrott az a szerelem első látásra érzés. mindez tegnapig tartott mikor megláttam milyen a teste. azóta talán elmúlt ez az érzés és még inkább visszavágyódon a volt barátnőmhöz
2014. jún. 9. 21:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!