Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így ez a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így ez a srác?

Figyelt kérdés

randiztunk, nagyon jó volt minden, aztán eltünt egy hétre, nem vette fel a telefont se, aztán most 1 hete felhívott hogy találkozhatnánk ( mint akinek tök normális hogy 1 hétig nem keresett) de aztán lemondta, és végül most írt egy sms-t hogy jó lenne ha összefutnánk a napokban..

Nem értem


2014. jún. 10. 16:34
 1/5 Bukor Peti ***** válasza:
ezzel engem is megfogtál. szerintem kérdezd meg, hogy miért csinálja ezt. ha annyira szeret, akkor elárulja
2014. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott.Nagyon bunkó,komolytalan veled.
2014. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én minden részletét értem a sztorinak, de melyik részét nem érted?
2014. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elfoglalt, és mikor úgy tűnik, hogy van ideje az veled töltené, aztán valahogy mégis közbejön valami. Várj még darabig, aztán kérdezz rá.
2014. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szegény :( rossz helyzetben vagy, én nem tudom, hogy ilyen szituációban mit tennék.. Talán megbeszélném vele, tisztáznám a dolgokat. De nekem gyanus a dolog, már bocsi, tudod, aki nem keres annak nem hiányzol :/ de végülis, keresett is, meg nem is. Sajnálom, hogy semmi konkréttal nem tudtam segíteni, csak kitartás, és ha mégsem jön össze a dolog, ne szomorkodj :)) ha meg összejön akkor: Hajrá!!! ;)
2014. jún. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!