Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem várom a nyári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem várom a nyári szünetet?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit még ez év (10 osztály) elején láttam meg a buszon, azóta nem tudom elfelejteni. Eddig összesen csak párszor láttam mivel kollégista ezért nagyon vártam a péntekeket. Mindig csak néztem egész úton mivel nem merem/mertem megszólítani annak ellenére hogy őrülten szerelmes vagyok belé. Csak hát jön a nyári szünet, és félek többet nem látom. Most komolyan akármennyi fizika, meg még akármilyen órákat elviselnék hogy lássam Őt.

2014. jún. 10. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ó hányszor voltam már én is hasonló cipőben, de mindig túltettem magam rajta, mint te is fogod!
2014. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én sem várom a nyári szünetet, de nekem máj 1.től elkezdődött és pocsék érzés, h nem láthatom azt akit szeretek :/
2014. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
akk szólítsd meg pénteken.
2014. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát már lecsekkoltam iskolája honlapján hogy pénteken 3 ofi órája lesz, megpróbálok erőt venni magamon de amikor szitu van mindig előjön a gyáva énem :(
2014. jún. 10. 18:19
 5/13 anonim ***** válasza:
20 vagyok és dolgozok, szóval nekem nincs nyári szünet. :(
2014. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jártam anno én is így. Én sem várom a nyári szünetet, mert ez lesz az utolsó...

Tudod merre lakik? Nem tudtok összefutni valahogy véletlenül? Nincs valami rendezvény a lakhelyén, a te lakhelyeden, ahol ő, esetleg te is egyszerre ott lehetnének? Bár ha kolis jó messze él tőled. :/ hjaj nem egyszerű :/

2014. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ismerős, de tartozol magadnak azzal hogy megpróbálod. Ha tényleg ennyire tetszik neked, akkor vedd fel vele a kapcsolatot, mert ha beüt a nyári szünet, akkor nem lesz rá lehetőséged és tuti megbánod. Szerintem.
2014. jún. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én pont csak nyáron látom őt :) DE egyébként ne aggódj, lehet, hogy jövőre is látod :) Csak nem megy másik suliba valszeg marad a kollégiumban is...
2014. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Holnap ha látod szólitsd meg ,de mit fogsz mondani ?
2014. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Ha Bp-i vagy én elkísérlek és bátorítalak :D Nem nehéz leszólítani valakit, sokan félnek, de most gonold végig, melyiket bánod meg? Ha leszólítod, vagy ha nem? Ha leszólítod, lehet leégeted magad, lehet visszautasít, de lehet hogy nem. Ha nem szólítod le, akkor tuti hogy nem jössz vele össze. Tehát vagy 50-50, vagy 0. Te választasz, egyszer élsz! Az idő hamar eltelik, lépned kell! Én csomószor szólítottam meg lányokat utcán, pár visszautasított, legtöbbnek volt valakije, de volt, aki belement már randiba. Egyik haverom mesélte, hogy volt ismerőse megcsinálta, hogy utcán, néha szexre szólított le lányokat, és megdöbbentő arányokat kapott! Szólítsd le!
2014. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!