Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igy igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igy igaz?

Figyelt kérdés
Hogy ha nekem mondjuk a barna szemű srác az ideálom,tehát legyen barna szeme,az tetszik a legjobban, erre fel bejön egy kék szemű, akkor az a kék szemű fiú ezt kiváltságnak érzi, vagy ettől különlegesebbnek magát,mert úgyis bejön nekem, hogy nem tartozik amúgy az ideálba?

2014. jún. 11. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
2014. jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
te vagy egy nagy szánalom, ha értelmes választ nem tudsz adni csak ilyen p*csséget....senkit nem érdekelsz
2014. jún. 11. 23:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Mármint, hogy ő így érezheti? Van rá esély igen. Mert, ha neked így is bejön az azt jelenti, hogy mással tudja ellensúlyozni ezt a hiányosságát, tehát a szeme színét kivéve másban jobb, mint a másik srác.


kapisi? :D

2014. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
2014. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, de az első válaszadó tökéletes választ adott.

A kérdésed értelmetlen, és bizony az ember fogja a fejét azon agyalva, hogy tényleg ennyire buta vagy?

A kérdésednek nincs semmi értelme, így semmi igazság sincs benne.

Anyósom (akit nagyon szeretek) elmegyógyintézetben dolgozik mint főápolónő.

Ő erre a kérdésre csak annyit mondana, hogy

- Jaj, drágám, tudod bent a zárt osztályon hány beteg elmélkedik ilyen ökörségeken?? és tök komolyan kérdezik..:)

2014. jún. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most mit is akarsz megtudni? Nem értem a kérdést.
2014. jún. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

emberek, édes jóisten, pont ilyenek vettétek észre a kérdést....

egy feltevés volt leirva, és a véleményetek volt kérve. szerintem túl intelligens vagyok hozzátok.

2014. jún. 12. 15:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát persze, minden bizonnyal az IQ szinted magasan meghaladja a miénket, mi ezért vagyunk képtelenek megérteni a te magasröptűen megfogalmazott értelmes kérdésedet. :)
2014. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!