Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti, hogy vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti, hogy vagytok vele, örültök ha a pasitok olyan ezermester féle?

Figyelt kérdés
Vagy ez számotokra közömbös és nemigen nyom a latba? Vagy örültök neki ha ért az autókhoz, kerti gépekhez, elektromos kütyükhöz, kőművességhez stb.

2014. jún. 12. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én párom, mindenhez ért, igazi ezermester és imádom érte és büszke vagyok rá, hogy mindent meg tud csinálni magának. :) A páwa lányokat nem érdekli, csak hogy pénze legyen és ecset haja. De azok filléresek!
2014. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus ha feltalálja magát, kreatív és képes alkotni. :) De jót mosolyogtam a polihisztor címkén. :D
2014. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A polihisztor az aki mindenféléhez ért
2014. jún. 12. 15:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Én párom rendszeresen büszkélkedik velem. (Amit lehet magam csinálok) Az összes barátnője, meg kolléganőjének körbe büszkélkedik ha csinálok otthon valami okosságot.

Elismerem nagyon jólesik, nagyon legyezgeti a férfiúi hiúságomat :)

2014. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Örülnék neki mert férfias dolognak tartom. Apám is meg a bátyám is ért a szereléshez és a barkácsoláshoz. Emiatt is elég fura volt amikor összejöttem a párommal és idõvel kiderült, hogy Õ meg egyáltalán nem ért ezekhez.


19/L

2014. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés. Apukám "ezermester", mert nem képzett, tanult ember. Ettől még persze okos, meg értelmes emberi lény. És alapvetően ahhoz vagyok hozzászokva, hogy van egy férfi a házunkban, aki ki tud cserélni egy mosógépalkatrészt.


De! A páromtól nem várhatom el, hogy ezermester legyen, hiszen nem volt honnan látnia. És mivel engem kitaníttattak a szüleim, így én már többdiplomás vagyok, aki rendeli a kaját és szerelőt hív. És nyilván ilyen párom is van, akivel megegyezik a világképünk, így ő már nem tud megszerelni egy mosógépet.:)


Szóval, nagyon nagy véletlennek kell lennie, hogy valaki magasan iskolázott legyen és nekiveselkedjen a fűnyíró megjavításának is. :)


Szóval számomra nem értékesebb ez a tulajdonság, mint hogy valaki okos vagy tájékozott, vagy van véleménye gazdasági kérdésekről.


27L

2014. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából azért is kérdeztem, mert én is fősulit végeztem, de nagyon szeretke szerelni, mindegy mi, motorok, hátipermetező, autó, szívesen végzek kőműves munkát stb. és kíváncsi vagyok a nők ezt értékelik-e, úgy veszem észre, hogy menyasszonyom és családja igen, de az érdekel, hogy más is értékeli-e az ilyet vagy ez már nem is érdekes a mai világban
2014. jún. 12. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!