Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szexelnek 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szexelnek 14 éves gyerekek? Csak engem borít ki?

Figyelt kérdés
felelőtlenség szerintem, és nem hiszem el, hogy nem lehet várni még pár évet. 14 évesen lehet, hogy valaki testileg már érett a szexre, de agyilag tuti, hogy nem. nyilván a szülők meg nem tudják tiltani, csak annyit tudnak tenni, hogy felhívják a veszélyekre a gyerkőcök figyelmét no de akkor is. én ezt nem értem tényleg... ti ezt hogy gondoljátok? lehet ezen egyáltalán változtatni, vagy a mostani fiatalokba (bár én sem vagyok öreg, 19 vagyok) ez égett bele, hogy aki szexel az hú de menő és az milyen jó?
2014. jún. 12. 16:36
 1/10 anonim válasza:
12%
Nagyszüleid is dugtak tini korukban, miért baj ha a mostaniak is?
2014. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Szexeljen mindenki, amikor akar, a saját felelősségére. Másrészt nem tudhatod senkiről, hogy szellemeileg mennyire érett. Tiltani meg mi értelme lenne? Inkább segíteni kellene, hogy tényleg biztonságosan csinálják. 19/F
2014. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
na ezt egy kicsit rosszul fogalmaztam meg, nem arra gondoltam, hogy legyen ott valami felügyelet..:D Hanem akár adjunk nekik óvszert, meg felesleges megtiltani, hogy mondjuk együtt aludjanak. Jobb, ha otthon, mint valami ismeretlen helyen.
2014. jún. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól függ miért. Ketté választanám. A brahiból, mert "menő", mert azt mondták a barátnői, stb... ostobaság 30 évesen is. Ha meg együtt van a párájával X ideje, fülig szerelmesek, és szeretnének egymásié lenni, akkor nem fogom azt mondani, hogy ne csinálják. Csak ésszel persze.
2014. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Az a baj, hogy már a törvény is engedi azt, hogy 12 évtől szexelhessen valaki 18 éven aluliakkal.
2014. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Én sem értem, de inkább attól borulok ki, hogy szexel, de fogalma nincs pl. az előváladék fogalmáról, szex után meg ide jön rinyálni, hogy "Terhes leheteK? A barátom időben kivette, két hete késik. 14L" Észt meg nem osztottak sem neki, sem a fiújának.

Az abortuszt meg majd Apu-Anyu fizeti...


24L

2014. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem csak az borít ki, hogy 14 évesen többet szexeltek mint én egész eddigi életemben :-(

24f

2014. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Ez a pina varázsa.
2014. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem felelőtlenség. a btk sem tiltja

szexelni jó

2014. jún. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mindenkinek magánügye, hogy hány évesen kezdi, de azért tényleg nem kéne 14 év alatt
2014. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!