Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 napja késik a menstruációm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napja késik a menstruációm, lehetek terhes? Több lenn

Figyelt kérdés

1,5 hete pettingeltünk a barátommal, nem feküdtünk le, volt hogy az ő pénisze hozzá ért az én nemi szervemhez, egyszer éreztem is hogy csurran cseppen onnan valami, de nem dugta be. vannak olyan érzéseim hogy meg fog jönni, de semmi. 10.-én kellett volna hogy megjöjjön. van amikor 1-2 havonta változik a ciklusom menete, de már huzamosabb ideje beállt erre az időpontra, és most nagyon parázok.

lehetséges hogy veszek egy terhességi tesztet, mondanátok olyat ami nem horror árú, és megbízható? köszönöm

illetve, tanácsként fogadom azt is, ami elősegíthetné a mensim.


2014. jún. 12. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes ha nem rakta be. Idegesség csak növeli a késést, és 2 nap még nem késés. 1-2 hét után érdemes venni tesztet.
2014. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia


Ha 18 alatt vagy, akkor természetes, hogy késik és ugrál össze-vissza


Egy terhességi teszt 2000 Forint körül kezdődik, Rossmannba, DM-be, patikában tudsz venni, a szabály:

-Mindig kettőt vagy hármat vegyél, mert ha az egyik negatívat mutat a másik pozitívat, a harmadik a szerencsés.


Előváladékot érezhettél, tartamazHAT élő spermiumot.

Esetleg, ha nagyon rágörcsölsz, attól is késik, ugye egy menstruációt így lehet eltolni:

-Citrom evése (elvileg)

-Stresszelés

-Antibiotikumok

És még ezerféle dolog.


Szeretném, ha azért leírnád, hogy hány éves vagy, nem szívatásból, nem bántásból, csak úgy simán.


A végére még 2 dolog

Mindegyik teszt megbízható, még a legdrágább is mondhat rosszat!

Hiába állt be a havi, nekem is normálisan jött meg mindig 30 napra, és mostanában bolondul 25-28-17 napokra, de megint kezd visszaállni


Szerintem egy tavaszi hormondolog lesz.

2014. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
One-Step-et javaslom
2014. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17 vagyok :)
2014. jún. 12. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem csak a hormon dolgozik, de a helyedbe csinálnám a tesztes dolgot
2014. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!