Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy ha egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy ha egy pár óvszertel védekezik, kiszakadhat vagy kilyukadhat úgy, hogy csak nagyon picit, és nem veszik észre?

Figyelt kérdés
A párommal védekezünk, de ezen a héten minden délelőtt hányingetem van és legtöbbször nem csak hányinger, semmi nem esik jól, de estére elmúlik, és akkor már valamit csak találol a hűtőben, amit szivesen eszek, meg tegnap úgy éreztem, mint aki majdnem elájul, már csuklottam össze. Lehet hogy becsúszott egy baba?

2014. jún. 13. 02:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lyukadhat ki egy apro pontban. Ha szakad, teljesen szetszakad.


Ettol fuggetlenul mi nem tudjuk ti mi mindent muveltek az agyban, szoval lehet baba.

2014. jún. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet, biztos, menj nőgyógyászhoz, még lehet, hogy bent vagy a 12 hétben az abortuszhoz... Ja csak ha el akarod vetetni, ha meg nem, akkor gratula!
2014. jún. 13. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet az a biztos. De ha normálisan használtátok az óvszert, nem lehet gond.
2014. jún. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nadiene ***** válasza:
Ez lehet a hőségtől is. Csinálj egy tesztet azért biztos ami biztos.
2014. jún. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Párszáz forint a teszt a boltban, mindenképpen csinálj tesztet!
2014. jún. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!