Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel a testalka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a testalkattal?

Figyelt kérdés
Már nem bírom,hogy ilyen gebe vagyok és nem kellek a lányoknak(188cm/81kg),állandóan edzek és zabálok,de ha már kimarad egy kajálás,akkor érzem,hogy fogyok lefelé és egyre gizdább vagyok,ez így nem mehet tovább :(

2014. jún. 13. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Te nem vagy komplett, nincs semmi baj az alkatoddal szerintem. Gebe meg végképp nem vagy.
2014. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bárcsak alacsonyabb lennék,178-180 cm és ahhoz tökéletes lenne a súlyom
2014. jún. 13. 09:36
 3/7 anonim ***** válasza:
187 vagyok, 83kg, és a csajoknak nagyon bejövök.
2014. jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
186centi 80 kilóval én is bejövök a csajoknak ráadásul ebben a 80 kilóban egy csomó izom is van. Nem tudom mit panaszkodsz. Én még csak vékonynak sem mondanám magam.
2014. jún. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
190cm 80kg vagyok, és így ahogy vagyok bejövök a csajoknak. 25/F
2014. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és a pihenés??? ne hagyd ki a pihenést!!
2014. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

190cm vagyok és 65kg, magasról lesz@rom, hogy kinek jövök be és kinek nem.


Ha nem tetszem, akkor ne nézzen rám és hálát adok az égnek meg az összes létező istennek, hogy megszabadított az ilyen felszínes és szűklátókörű embertől.

2014. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!