Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek hogyan tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek hogyan tetszik jobban a pénisz? Körülmetélve, vagy simán original állapotban?

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy akik körbe vannak metélve tovább bírják a szexet elélvezés nélkül?
2014. jún. 13. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

körülmetélve.

Én úgy vettem észre, hogy igen, jobban bírták.

2014. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nadiene ***** válasza:
64%
Természetes állapotban. A nyúzott kígyó azonnal lehangol, viszolygok tőle. :-(
2014. jún. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Ódzkodom a körülmetélt faroktól. Visszataszítónak tartom.
2014. jún. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Mindegy, csak ne borotválja körbe, mert az undorító, csak úgy szexi, ha szőrös a töve...
2014. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

eredeti állapotban, a metélt nagyon gusztustalan, van aki eredeti farokkal is órákig bírja, nem hiszem, hogy összefügg

23L

2014. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Eredeti állapotban!


Én azt hallottam, hogy csak azért bírják esetleg tovább, mert érzéketlenebb lesz. Az szerintem nem túl jó dolog.

Meg aztán minél kell tovább bírni?

Nem több órás menetre vágynak legtöbben, egyébként meg a milyenség sokkal fontosabb, mint hogy néhány perccel hosszabb-e vagy rövidebb.

2014. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! :)
2014. jún. 13. 11:30
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Az európai lányoknak mindig az eredeti kinézetű pénisz tetszik.

Ezt máshol is megfigyeltem már. Nem véletlen, hogy a körülmetélt srácok nem nagyon dicsekednek.... :(

2014. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!