Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ha már több mint egy fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha már több mint egy fél éve regeltem egy fizetős oldalra és eddig nem kértek pénzt akkor ezután se fognak?

Figyelt kérdés
reg során csak a felhasználónevem, emailt és az országot kellett megadnom ahol tartózkodom. az oldalról törölni nem tudom magam. azt hittem ingyenes oldal, de a reg után kiderült h. nem. amikor belépek mindig előjön egy olyan ablak hogy aktíváljam az előfizetést. az emailt töröltem amivel regeltem.
2014. jún. 13. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
ezután sem fognak.
2014. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor ok.
2014. jún. 13. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!