Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt azzal az emberrel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt azzal az emberrel, aki iránt szinte leküzdhetetlen szexuális vágyat éreztél?

Figyelt kérdés

A nemeteket és azt is legyetek szívesek odaírni, mennyire volt az esetetek az illető!


Kezdem én: nő vagyok, egyáltalán nem volt az esetem (pont az ellentéte volt a magas, sötét hajú és szemű férfiaknak) de a kémia nagyon működött, mi csókig jutottunk.


Na és ti? :-)


2014. jún. 14. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem éreztem még ilyet, csak közvetlenül szex előtt... Aki viszont külsőleg szimpatikus, és a személyisége nagyon vonz, azzal bármit el tudok képzelni :) Ha van egy ilyen partnerem, akkor rendszerint imádom a szexet vele.


21/F

2014. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

12 éve ismerjük egymást. Külsőleg és belsőleg is vonz. A vonzalom kölcsönös. A kémia nagyon működik köztünk. Barátság extrákkal kapcsolat lett belőle.

19/L

2014. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem eddig egyetlen férfi volt az életemben, akivel a kémia az első pillantástól fogva iszonyú erősen működött.


Nem hiszek az "első látásra szerelem" jelenségben, de azt, hogy létezik hitetetlenül erős szexuális vonzalom két ember között az első pillanattól fogva, azt akkor és ott megtapasztaltam. :-)


A Balatonon ismerkedtünk meg, egy fürdőnadrágban pillantottam meg először, és ilyen teste volt, (illetve van a mai napig):


[link]


Nekem az elképzelhető legtökéletesebb férfi test. Mellé pedig nagyon jópofa, szórakoztató egyéniség volt, és a humorával is levett a lábamról.


Mi a csóknál sokkal tovább jutottunk. :-)


Négy és fél évig voltunk együtt.


A szakítás iszonyú nehéz döntés volt, de nem bántam meg utólag sem, mert nem tudtunk volna egy életen át harmóniában élni, de ha néha összefutunk, a mai napig érzem köztünk azt a "szikrázást" a levegőben, és abból ítélve, amiket mond ilyenkor, az érzés kölcsönös.

2014. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, ment a zöld! :-)


Jöhetnek még válaszok. :-)

2014. jún. 14. 14:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem rossz test... :-P
2014. jún. 14. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Szex.:D és egy bonyolult,viharos kapcsolat. A végleges elszakadás ment nehezen. Mert nehezen álltunk ellen egymásnak. Viszont kapcsolat meg nem volt működőképes.


N

2014. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és nem kimondottan volt az esetem. Szal előtte nem olyan típusú férfiakról "álmodoztam". De mégis iszonytosan vonzott.
2014. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!