Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 20 éves srác elhívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves srác elhívott magához. Mit akarhat tőlem? 14/L

Figyelt kérdés

Gondolkoztam már azon, hogy nem megyek el, de bunkóság lenne.Amúgy 2 hete ismerem, és jófej.Dehát fogalmam sincs....

Nem mondott konkrétan semmit, csak azt, ha megyek haza "beugorhatnák hozzájuk".


2014. jún. 14. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
megdugni :D kivéve ha normális de az nem valószínű :)
2014. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hát, ha a "hozzájuk" azt jelenti, hogy a szülei is ott lesznek, akkor remélhetőleg nincs mitől félned. de amúgy elég valószínűtlen, hogy egy 20 éves fiú kizárólag csak barátkozni akarna egy 14 éves lánnyal, mondjuk ellenkező esetben meg eléggé beteg.
2014. jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 háhá nagyon vicces:D

Tök normális miattam kapott defektet a bmxe és nem akadt ki.:D

2014. jún. 14. 17:19
 4/13 anonim ***** válasza:

Biztos komoly eszmecserét akar veled folytatni :)

Használd az eszed egy kicsit......nem hosszútávú terveket sző, egy kis kábítás és már hanyatt is döntött,aztán mehetsz a süllyesztőbe :)

2014. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
VB meccseket nézni... mondjuk én is idén szeretné megnézni a döntőt, mert 4 éve a volt szeretőm elhívott magához és nem is akart szexelni, aztán a döntőről is lemaradtam, meg szex se volt...
2014. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 dehogyis.nemnemnemnemneeeeeem
2014. jún. 14. 17:22
 7/13 anonim ***** válasza:
Tudja a korod? Idősebbnek nézel ki a korodnál? Ha nem tudja és idősebbnek nézel ki mint 14, akkor meg akar hágni.
2014. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha el is mész, legyen eszed! Ne engedj neki semmi intim dolgot!!!
2014. jún. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, én a helyedben maradnék otthon a seggemen, vagy elmennék haverokkal szórakozni, csak a biztonság kedvéért, ráérsz bőven idegenekkel elmenni kalandokra később is.
2014. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Grielean ***** válasza:
2 hét ismertség azért még nem sok. Szerintem mondd neki nyugodtan, hogy még várnál ezzel, és elég sok kiderülhet a reakciójából is!
2014. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!