Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha képre (esetleg videóra)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha képre (esetleg videóra) verem ki, akkor általában gyorsabban elélvezek, mintha kép nélkül tenném. Igazi szexben ez hogy lesz?

Figyelt kérdés
15/F Szűz.

#fiú #szex #férfi #nő #csaj #lány. meztelen
2014. jún. 14. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel számunkra fontos a látvány ez egyáltalán nem meglepő. Partnerrel más hisz akkor egy hús vér lánnyal fogsz hancúrozni, és nem csak a tenyered érzed amit te magad irányítasz. Elsőre pikk-pakk el fogsz sülni ez mindenkivel így van hisz akkor nem csak látod de érzed is a lányt majd idővel bele jössz és bírod majd fél vagy akár egy órán át is vagy még tovább.....
2014. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En is hasonloan erzem..de en szeretem a lany szajahoz kozel tartani a himvesszomet rejszolasnal hogy amikor jon a nedv azonnal belehelyezzem a lany szajaba aki utanna szivja hogy a homlokom behorpad..akkor jobban elvezek..es a lany is ertekeli hogy megkapta a feherje adagot es nem lett terhes ..oke rejszolj de ne spriccelj az ujsagra ha azt nezed kozben mert osszeragad es legkozelebb szet szakad ha ujra azon az oldalon nyitod ki.
2014. jún. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kettes! Szövegérés elégtelen. Minek verjem ha úgy is bele élvezek a lány szájába kicsit érdekes ez nekem. Mivel ha ezt megengedi akkor majd ő csinálja kézzel és szájjal...
2014. jún. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 PearlDiver ***** válasza:
100%
Igazi szex közben szerintem ne nézegess képet meg videót, furán venné ki magát. Anélkül is elég gyorsan el fogsz élvezni :-D
2014. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Elsőre pikk-pakk el fogsz sülni ez mindenkivel így van"

Kivéve a szerencsések, mint pl. én, aki tényleg szerelmesen bármire képes lettem volna, és kb. voltam is a legelső alkalommal. És ha nekem ment, hidd el, bárkinek menni fog, még a szerelem se kritérium, csak a szándék legyen ugyanolyan erős.

2014. júl. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lutaker ***** válasza:
Nagyon gáz recskazni kepre, es videora..... Meg egyaltalan minek az ha van kapcsolat.... Gnom aki ilyen esetben recskazik.
2014. júl. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves Béla... azt hiszem ideje hogy hivjad Margitkát aki segit ezen a probléman nálla nem kell se video se kép mert ö maga egy személyben helyettesiti ezeket..
2014. júl. 6. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!