Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szerintetek jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek jó ötlet hegre tetováltatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy régebbi operáció miatt van egy heg a testemen, kb. 20 cm. Sajnos nem egy halvány dologról van szó, bár inkább ez, mint az egészségemről való lemondás.


Beszéltem már orvossal és nem nagyon változtatna rajta műtét. Arra gondoltam, hogy egy tetoválással elfedném/beleépíteném egy tetoválásba. A kérdésem igazából arra irányul, hogy tetoválás/heg az elfogadhatóbb. Mit szólnátok, ha mondjuk a barátnőtökkel lenne ilyen? Egyébként általában tetszem az ellenkező nemnek, de amikor ismerkedésre kerül a sor és megérinti a fiú azt a helyet vagy ha le kell vetkőznöm mások előtt, kellemetlenül érzem magam.


Legyetek szívesek normális választ adni!


2014. jún. 14. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, ha ettől magabiztosabb és önbizalommal telt lennél:)
2014. jún. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a tetoválótól kérdezd meg vállalja-e, vagy a bőrgyógyásztól, hogy ajánlott-e.

Személy szerint engem egyáltalán nem zavar a tetoválás - igaz egy sebhely se, bár 20 cm, azért nem kis vágás lehetett..

2014. jún. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a heg helyétől és alakjától is függ. Meg hogy mit akarsz rá rakni.
2014. jún. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszolóknak! :-) (Valaki írt nekem, neki üzenem, hogy nem Kitti a nevem).


Igen, egy tetováló művésszel is kéne beszélnem. Gondolom nem sima felületre nem tud aprólékos mintát csinálni. Ha valaki tud egy jó tetoválót, privátban megírhatná a nevét. :-)

2014. jún. 14. 23:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Meg a francokat!


Első kőrben bőrgyógyásszal beszélj, mivel a hegeknek több típusa létezik, jobban meg tudja állapítani be van e eléggé gyógyúlva ehhez. A tetoválós is csak ember ő azt nézi, hogy szerezhet pénzt, ergó a véleménye nem feltétlenül a valóságot tükrözi (plusz nem hinném van doktorija bőrgyógyászatból ...)

2014. jún. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet egyáltalán hegre tetoválni? Nem árt neki? Amúgy szerintem jobb a heg. Nekem a tetkók kiábrándítóak.
2014. jún. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Több, mint 15 éves a heg, már begyógyult... Amúgy biztosan fogok konzultálni bőrgyógyásszal is, nem akarok hülyeséget csinálni.


Nektek is köszi a választ és hogy aggódtok! :)

2014. jún. 15. 00:19
 8/9 PearlDiver ***** válasza:
Számomra kifejezetten szexepil lenne egy ilyen heg!
2014. jún. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ohh... Hát, köszi. :-) Neked is ment a zöld! :-)
2014. jún. 15. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!