Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Járnátok olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok olyan lánnyal, akinek a csuklóján vágások vannak?

Figyelt kérdés
Szándékosan csinálta a hegeket.

2014. jún. 15. 14:32
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
# 19-es ez ekkora bűn?
2014. jún. 15. 15:06
 22/27 anonim ***** válasza:

19es vagyok megint. Szerintem igen.

Mert ha úgy gondolja és esetleg olyan rossz időszak jön az életében, akkor megint elkezdi?

De amúgy sem hiszek a második esélyekben. ha valaki erkölcstelen életet él, később már nem arcoskodhat, hogy ő milyen tisztességes, közben meg x évvel előtte meg bárki megkaphatta, vagy akármi.

Szóval egy gyenge jellem és még ostoba is, aki ilyeneket csinál/csinált.

2014. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
???
2014. jún. 15. 15:27
 24/27 anonim ***** válasza:

Hm... kicsit egyszerűbben.:

ha valaki ilyesmit csinál, az azt jelenti, hogy nem normális az illető. hülye is, és gyenge jelleme is van.

Ha valaki párt választ, akkor érdemes ezt elkerülni.

2014. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Na ez sokkal jobb. Hmmm.
2014. jún. 15. 15:34
 26/27 anonim ***** válasza:
én igen. szerintem ez nem jelent semmit, csak hogy volt egy nagyon rossz időszaka. vagy ha még mindig benne van, akkor segítenék neki kijönni (persze csak ha annyira nagyon tetszik).
2014. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
biztos nem
2014. okt. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!