Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az h a szex kivalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az h a szex kivalo "gyogyszere" a pattanasoknak?

Figyelt kérdés
a haveroktol hallottam h miota szexelnek nincs pattanasuk. es kivancsi vagyok ha igaz-e?...
2010. jan. 3. 02:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
meglehet, de ez is a pattanásoktól függ. De az tény hogy a kiegyensúlyozott szexuális élet, szépíti a bőrt. De tinikorban azért erőteljes hormonműködés is van, ami miatt megintcsak pattanások tömkelege jöhet ki.
2010. jan. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nálam nagyon nem vált be, pedig elég sokszor csináljuk...

17/L

2010. jan. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%

ez gyökérség

olvass utána te segg

2010. jan. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez olyan mítosz, amivel a pattanásos tinilányokat veszik rá a biosztanárok a SzExXxXxre. :D
2010. jan. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos ez egy általános tévhit. A hormonokat nem lehet így szabályozni.
2010. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez egy hülyeség. Keress inkább egy normális kozmetikumot.
2010. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. szex közben könnyen le lehet izzadni, az izzadság pedig ugyebár kihozza a pattanásokat
2010. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem bevált. Ha aktív a szexuális életünk, akkor elmúlnak, ha nincs sokáig alkalom rá, akkor visszajönnek. Ezek szerint személyfüggő.
2010. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az lehet, hogy hormonálisan nem befolyásolja (amúgy szerintem persze, hogy befolyásolja), viszont stressz oldó hatása van amitől nem elmúlik, de kevesebb jön:) nálam így volt:)
2010. jan. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem nem nagyon jött be!!! pedig nem vagyok az a hűdenagy ragyás, csak kicsirt igaz sperma nem jut a szervezetembe! és szerintem attől is függ hisz televan vitaminnal! szóval lehet kicsit segít bár én nem tapasztalom! persze egyén válogatja! senki sem egyforma ami tuti h. csak azért h. elmúljon a pattanásod nem kell senkivel lefeküdni.....
2010. jan. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!