Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeplok es a sexiseg? Lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeplok es a sexiseg? Lehet a kettot egyutt emiteni? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

arra lennek kivancsi hogy a fiuk ugy igazan mit is gondolnak a szeplos lanyokrol?van aki sexinek talalja?hatranyban van egy szepkos lany egy tiszta arcu lannyal szemben a lanyvalasztasnal?borhibanak tudjak be a fiuk?

14/L


2014. jún. 15. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A szeplősségtől még szebb lesz az arc. Olyan különleges. Egyszerűen gyönyörű. 16/F
2014. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szépek a szeplős lányok, nincs semmilyen hátrányban! Sőt, nálam előnyben volna :) 20/F
2014. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne aggódj miatta. van akinek tetszik, van akinek nem. ez olyan mint egy szexepil, ezen ritkán múlik kapcsolat.
2014. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a lánytól függ. Találkoztam már olyan szeplős lánnyal, hogy bottal sem piszkálnám (és most rá is ütöttem a számra, mert csúnya nő nincsen, "csak nem az esetem" :D), és olyan szeplőset is, hogy helyből dobtam egy hátast úgy rákattantam.

Szerintem azon múlik kin van az a szeplő. :)

2014. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Remélem, nem bánod, hogy felnőtt nő létemre válaszolok, annak ellenére, hogy igazából fiúk véleményére vagy kíváncsi.


Szerintem egyrészt sem te, sem egyetlen más nő a világon nem tud úgy kinézni, hogy minden fiúnak, férfinak tetsszen a külseje, és ez így természetes.


Én is szeplős vagyok. Szeretem őket, tetszem így magamnak, ahogy vagyok. Ha jönne egy tündér, és a varázspálcája egyetlen suhintásával el tudná tüntetni a szemplőimet, akkor sem szeretném, hogy megtegye.


Egészen biztos, hogy a férfiak egy része "bottal sem piszkálna meg" - ahogy Dowd fogalmazott - akár a szeplők miatt, akár valami más miatt - mint ahogy én is a férfiak egy kis töredékét érzem vonzónak a külseje alapján.


Nincs ezzel az égvilágon semmi gond. :-)


Akadt így is elég férfi, akinek tetszettem, aki vonzónak talált a szemplőimmel együtt, sőt még olyanoktól is hallottam nem egyszer bókot vagy kedves megjegyzést kifejezetten a szeplőimmel kapcsolatban, akik igazából nem is udvarolni akartak.


Másrészt saját tapasztalatból azt tudom mondani neked, hogy te saját magad döntöd el, hogy minek tekinted a saját szeplőidet: szépséghibának, "bőrhibának", amitől megszabadulnál, ha lehetséges volna, vagy a saját szexepilednek, amitől egyedi és különleges vagy.


Ráadásul az, hogy te miként tekintesz rájuk, sokkal jobban befolyásolja azt, hogy mások hogy viszonyulnak hozzájuk, és milyennek látnak téged a szeplőiddel együtt, mint ahogy azt ilyen fiatalon el tudnád képzelni, vagy el tudnád hinni nekem.


És ez így van nem csak a szemplőkkel, hanem minden mással is az életben.


Nekem az a tapasztalatom, hogy ha én el tudom fogadni magamat és szeretni tudom saját magamat úgy, ahogy vagyok, akkor mások is így viszonyulnak hozzám.

2014. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!