Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor én leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én leszbikus vagyok? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az van hogy nem értem magamat. 14 éves lány vagyok, eddig 1 barátom volt akivel gyorsan szakítottam, mert nem éreztem rendes érzelmi kötődést, pedig azt hittem hogy szeretem. Aztán meg tetszett az egyik osztálytársnőm aki nagyon szép és aranyos volt.....tehát nem tudom most mi van.Valaki segítene?
2014. jún. 17. 09:38
 1/10 anonim válasza:
Írj ûzit és magyaráz el mindent rèszletesen és megpróbálok segíteni
2014. jún. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet még nem alakult ki benned ez az egész. De ahoz közeledj amelyikhez épp kedved van és úgy érzed hogy neked az kell. És egy idő után érezni fogod hogy melyik nemet kedveled jobban utána már gyerekjáték.
2014. jún. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyeneken ne is gondolkozz, fiatal vagy
2014. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez még túl korai megállapítás.

Nincsen kiforrott szexualitásod, még fiúval sem voltál (vagy igen?), nemhogy lánnyal.


Ha már voltál fiúval és lánnyal, akkor bi vagy. Akkor lennél leszbi ha a fiúk egyáltalán nem izgatnának fel. De ez az egész kérdéskör még nagyon korai, legkorábban 2-3 év múlva érdemes újra elgondolkodni rajta.

2014. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez meg eleg korai, hidd el. De ha kesobb is olykor megtetszik egy-egy lany, akkor se feltetlen vagy leszbi, csak akkor, ha a fiuk egyaltalan nem vonzanak, nem tartod vonzonak a testi kontaktot veluk, stb.

Bi se leszel attol, ha megtetszik nehany lany, legalabbis az en felfogasom szerint az biszexualis, aki eppugy tud komoly erzelmeket taplalni egy csaj irant, mint egy srac irant. En is megnezek olykor lanyokat, voltam mar lannyal, nem is egyszer, de erzelmi teren semmi extra nem volt, bar sokan azt mondanak erre, hogy bi vagyok, de en nem tartom magam annak.

2014. jún. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor vagy leszbikus, ha a lány iránt nemi vágyat érzel.
2014. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D Hát kihagytam egy két dolgot....a lány eléggé flörtölt velem anno de nem nagyon tudtam mit kezdeni vele xD Aztán lányok iránt van szexuális vágyam inkább mint fiúk után xDD Nem tudom hogy ez így most mi?xD
2014. jún. 17. 11:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés... én sok fiúval jöttem össze, aztán szakítottam is velük, mett nem érdekeltek... de 14 évesen tényleg kár ezen gondolkodnod, én még mindig nem tudom hogy leszbikus vagyok-e.

19/L

2014. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Még ráérsz ezt eldönteni szerintem. Ha később is a lányok iránt érdeklődsz, és el is tudnál képzelni velük egy kapcsolatot, akkor leszbikus vagy, de a következő 4-5 évben még megváltozhatnak az érzéseid. Nekem 16 évesen lett tiszta a kép.

18/L

2014. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Írd le nekem privátban a teljes sztorit, rendben? Legjobb belátásom szerint segítek. 14/L
2014. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!