Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miėrt van ez?

Figyelt kérdés

5 en vagyunk haverok...ėn nem olyan vagyok mint ök...olyan magnak valo vagyok...nem járok bulizni.

Kitünök közüllük... szerintem.


Na, van egy lány banda/ barátnök,mindenki felė kezdemėnyeztek,kivėve felėm.

Össze is jöttek velük,csak ėn maradtam facėr.


Ės azt vettem ėszre, hogy a szemembe sem akarnak belenėzni:)


Pedig jol nėzek ki...mi lehet a gond?: |



2014. jún. 18. 02:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Küldenél képet?
2014. jún. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyilván messziről látszik rajtad, hogy visszahúzódó vagy, és a csajok előbb mennek oda egy dominánsabb fiúhoz, mint egy félőshöz.
2014. jún. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De minek?

Ha irsz üzit küldök neked.

2014. jún. 18. 02:10
 4/10 A kérdező kommentje:
2.Nem mondanám, hogy fėlös vagyok.
2014. jún. 18. 02:11
 5/10 anonim ***** válasza:

De valamilyen bizonytalanság biztos látszik rajtad, mert akkor nyitnának feléd, ha jól nézel ki.

(2)

2014. jún. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem ėrtem... nagyon rossz ėrzės... csak engem szartak le..



Igy döglök meg szüzen

2014. jún. 18. 02:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves lehetsz, de nekem soha nem volt szimpatikus, ha valakik többen barátkoztak egyszerre. Az embernek legyen egy-két barátja, de ne egy csoport. Szerezz magadnak e g y barátok, menjetek együtt - ne bulizni, mert az nem a te lelkivilágodnak felel meg - kirándulni, és különböző más programokra, uszodába, esetleg múzeumba, olyan múzeum, is van, ami lehet, hogy tetszene,pl. vasúttörténeti vagy ehhez hasonló, írd be a google-ba, hogy múzeumok, és ha ketten vagytok, már hamarabb lehet ismerkedni, akár a strandon is.
2014. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
e g y barátot - akartam írni.
2014. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem szeretem a muzeumokat:)

De a többit amit irtál azt igen...


Amugy 17 vagyok.

2014. jún. 19. 14:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Keress hozzád hasonló lányt, ne pedig nagy egocicákat, vagy hangos csajokat. Én is hangos vagyok nehéz lenne egy csendes fiúval, mert 2 különböző típus, és mást szeretnek általában csinálni.De ezzel semmi baj nincs, csak rossz lányokhoz közelítesz. Próbálj meg csendes, nyugodt csajokat keresni, vagy barátokat, ha a mostaniakkal nem jössz ki. Vagy ha nem akarsz másokat, akkor vegyülj el köztük jobban, de ne változz meg mások kedvéért:)

Sok sikert ( ha rendes vagy, kedves, akkor hamar találsz értelmes lányt, csak ne félj kimutatni, ha valaki tetszik neked)

2014. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!