Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tereljem el a gondolataim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tereljem el a gondolataimat, hogy ne sírjak?

Figyelt kérdés

Neten megismertem egy srácot, több, mint fél éve beszélgetünk, de még nem találkoztunk. Többször lett volna lehetőség, de vagy én, vagy ő mondta le. Én mindig időben előtte szóltam neki, javarészt ő is, bár amikor vizsgaidőszaka volt, akkor eljátszotta azt, hogy én azt hittem fogunk találkozni, erre nem is jelentkezett előtte való nap, hogy megbeszéljük a részleteket. Igaz, hogy előtte említette, hogy sokat kell tanulnia, de akkor is lehetett volna benne annyi, hogy szólt volna, de így én sem mentem el.

Később jelentkezett, hogy sajnálja meg minden, én hülye meg tovább folytattam a beszélgetést vele, mert nagyon kedvelem, hiába sírtam is már miatta. Most már nyár van, és megígérte, hogy ezen a héten tudunk találkozni. Én a csütörtököt javasoltam. Tegnap délután jelentkezett is, hogy ugye akkor csütörtökön megyek. Én nem voltam itthon, így csak később láttam, hogy írt. Válaszoltam neki, viszont ő azóta sem volt fent. Megint csak átvert volna? Hogy lehetnek ekkora s*ggf*jek a fiúk, mégis mire jó ez nekik? Én képes lettem volna elmenni az ő városába is, mert ott van mozi meg minden.. Ha estig nem is ír megint, én beolvasok neki és megmondom, hogy többet engem ne keressen, ha ennyiszer hülyére vett. Vagy inkább ezt se írjam meg neki, hanem ne válaszoljak tényleg az üzeneteire, ha esetleg jelentkezne? Annyira rosszul esik ez nekem, egész délután sírtam miatta, mert tényleg nagyon jó lett volna már találkozni vele. :( Mit tegyek, hogy el tudjam felejteni?

18/l 21/f


2014. jún. 18. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Soha nem láttad még, de végigsírsz miatt egy napot...


Nem is értem, miért nem akar veled találkozni...

2014. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
milyen messze laktok egymástól?
2014. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miért számít az, hogy milyen messze? Egyébként max 2 óra.
2014. jún. 18. 15:55
 4/15 anonim ***** válasza:
mert lehet a távolság miatt hezitál ennyit
2014. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
írtam fentebb is, hogy én el tudnék menni hozzá, neki csak annyi lenne, hogy eljön a mozihoz, ami nem igazán megerőltető..
2014. jún. 18. 15:57
 6/15 anonim ***** válasza:

Jaj, de fiatalok vagytok még.

El fogod felejteni ezt az értelmetlen fellángolást.

2014. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom merre laksz, de nálunk ma szerda van! -.-
2014. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"írtam fentebb is, hogy én el tudnék menni hozzá, neki csak annyi lenne, hogy eljön a mozihoz, ami nem igazán megerőltető"


Te így megaláznád magad egy olyan fiú miatt, akivel még élőben nem is találkoztál? Futsz utána?

Jujjjj.....

2014. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez hiszti.
2014. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Én képes lettem volna elmenni az ő városába is, mert ott van mozi meg minden."

Márpedig értelmes lány házhoz nem megy, pláne nem első néhány randin. Még a végén azt hiszi, hogy egyet füttyent, te meg ugrasz. Egyébként is túlparázod. "Basszus, egy napja nem volt fent!!"

Próbáld meg abbahagyni a görcsölést (nagyon nem vonzó), rázd meg magad, és érezd magad jól nélküle! Egyrészt, mert, ha tényleg átvágott, valahogy ki kell jutnod a gödörből. Másrészt, néha fel lehet vele piszkálni a férfi hiúságát: mi az, hogy a kiszemeltem jól érzi magát nélkülem?!

2014. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!