Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te azt gondolnád, hogy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te azt gondolnád, hogy meleg vagyok ezėrt?

Figyelt kérdés

Visszautasitottam egy csinos,szėp lányt,azėrt mert fėlek a kapcsolatoktol.


Azota ratyinak hivnak.Sosem csajozom most meg vissza is utasitottam egy szėp lányt,azt hiszik meleg vagyok.

Na, meg egėsz nap a haverommal vagyok, akit szintėn baxtatnak... azt gondolják, hogy mi b*ziskodunk.


Jogosan csinálják ezt velem?



2014. jún. 18. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tízen éves lehetsz. Ilyen közegben ez normális Sajnos.

Minden osztályban van akit ezzel piszkálnak.

Amúgy meg keresd meg a lányt, hátha még kellesz neki. Nem fog megölni csak veled akar lenni, ne parázzál.

2014. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, meg lehet nem is gondolják komolyan csak hülyéskednek, csak már Te érzed cikinek, kicsit erősitsed az önbizalmadat, és lelkiekben készülj fel, hogyha adodik olyan szitu, hogy ismerkedhetsz lányokkal,akkor mostmár vesd be magad.
2014. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én isxdannyiban más viszont hogy én ribizliket utasítottam el:D(jól néznek ki nagyon is de qrvákkal nem tárgyalok:D)

Nem gondolnám azt am.

2014. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz velük, a lánynak viszont mondd meg őszintén, hogy miért utasítottad el. ő tudja, ez a lényeg, másra nem tartozik.
2014. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ártana az iskolákba empátia nevű tantárgy.

Rengeteg másokat bántó,antiszociális gyerek van.

2014. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!