Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányotokat elengednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányotokat elengednétek találkozni egy külföldi sráccal így?

Figyelt kérdés
A lány több hónapja beszél a fiúval interneten, de nem találkoztak még. A szülőnek dolga lesz abban a városban, ahol a fiú lakik. Megengednétek a lányotoknak, hogy amíg ti a dolgaitokat intéznétek, addig a lány elmenne a fiúval sétálni vagy moziba? A lány jó tanuló és okos is, nem menne el pl a fiú lakására, stb.. A fiú egyébként fekete, de nem Afrikából, hanem európai, és 20 körüli (egyetemista itt), a lány mindjárt 18 lesz.
2014. jún. 18. 21:45
1 2
 1/11 Mr. Truth ***** válasza:
91%

18 lesz... Meddig akarják még dajkálni? Nem lehet megovni a pofonoktol és nem is szabad... Ha most nem tapasztalja meg akkor később nagyobb hibát is elkovethet... Enged el ...

Dugni fognak de ezvan

2014. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Pont azt akartam írni, hogy attól függ, hogy milyen etnikumú. Feketével kizárt dolog, hogy elengedném. Sajnos kérdező nagyon rossz a reputációtok idehaza. De nyugaton még rosszabb...
2014. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha Dubai-ból jön, akkor simán :P

Viccet félre téve. Igen, ha ilyen a lányom, megbízhatok benne, akkor nincs ebben kivetni való. A különböző etnikai kérdéseket feszegető válaszokban viszont van, értem ezt az előttem szólókra.

2014. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Legjobb esetben csak fel lesz próbálva. Rosszabb esetben pedig szétszedik szervekre, és eladják. Vagy egyben tartják, és úgy adják el. Lehet még részletezni, a skála széles.

Ez nem éppen olyan dolog, hogy "engedd el, mert sosem fog tanulni a hibájából".

2014. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

# 3:

Akkor fejtsd ki jobban a válaszoda; mi a problémád az etnikum téma feszegetésével... Ne csak szurkálj.

2014. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

# 5:

Ja és vicces, hogy csak én vettem észre, hogy a kérdező a fekete srác...

2014. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Említettem a kérdésben, hogy a fiú nem afrikai, hanem Európában nevelkedett. Teljes mértékben európai, európai kultúrával.
2014. jún. 18. 21:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Te normális vagy 3as???? Mi ez a rasszizmus??? El se hiszem, hogy ez még jelen van a 21. században... omg...
2014. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most mégis mi baja származna a lánynak egy ártatlan mozizásból? Ismeri azt a várost, és az egyik szülője is ott lenne a közelben. Lenne mobil is a lánynál, és csakis forgalmas helyen tartózkodna a fiúval.
2014. jún. 18. 22:15
 10/11 anonim ***** válasza:
en elengednem. nappal. kb 2 orara. nem latok benne semmi borzasztot
2014. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!