Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Kivontam magam a forgalomból"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Kivontam magam a forgalomból", de még mindig nem vagyok nyugodt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A helyzet röviden az, hogy már egy ideje nem volt senkim, de szó szerint senkim. (Előtte volt.) Már nem vagyok tini, és nem két hónapról van szó az idő alatt értve.

Nem is hiányzik, vagyis nagyon ritkán rám jön, hogy "de jó lenne újra valaki", de bizonyos dolgok miatt, mindegy is, hogy miért, számomra most ez egy olyan helyzet, amit szeretek is, és nem hiányzik általában a szex sem. (Bármilyen hihetetlen, de tényleg nem itt fogom megmagyarázni.)

Az utcán, ha látok párokat, nem zavarnak. (Kivéve persze, ha nagyon gusztustalanok...) Néha meg is mosolygom őket, hogy valaha én is ilyen voltam (valaha... nem volt az annyira nagyon régen), meg a gyerekek is néha cukik számomra, pedig nagyon nem szeretem őket úgy általában, de néha ők is felvidítanak, szóval részemről nincs irigység.

De néha kényelmetlenül érzem magam. Ennek a világnak szerves eleme a szerelem, de minimum a szex, és nehéz úgy élni, hogy az ember kicsit kivonja magát a forgalomból.

Mivel én ezekre a dolgokra most nem vagyok kiváncsi. Lelki, egészségi okokból, meg most ez egy ilyen időszak, biztos nem tart örökké, maximum még egy vagy két évig, de számomra ez nem tragédia, csak egy kis nyugalmat szeretnék.

A ház amiben lakom, nem túl jó minőségű, a falak szinte papírból vannak és minden olyan együttlétet hallok (néha hupogás is van), ami a szomszédaimtól jön. Hamarosan elköltözöm, meg jóban vagyok velük, abszolút nem rossz népségek, aranyosak, stb., és nem is szólok nekik ezért, mert hát mit mondhatnék, hogy ne csinálják?

Viszont elmenni sem tudok sehová, amikor hajnalban jön rájuk vagy kora reggel, és nem egyszer voltam hullafáradt másnap munka közben, amiért nem tudtam újra elaludni, még minimum egy óráig a hangok miatt.

Tényleg nem érdemes már szólnom nekik, mert kb. egy hónap múlva más városba költözöm. Viszont nem tudom, mit csináljak, a mindennapjaimmal, annyira kényelmetlen, és az is, hogy mindig mindenhol alapvető dolog, hogy minden ember szereti és kívánja a szexet meg a szerelmet, ez így is van biztosan, de vannak időszakok, amikor valahogy nem megy, a hormonok miatt, meg inkább a munkára koncentrál az ember egy ideig, stb... És ebből a világból nem tudok elmenekülni, úgymond. Nem tudom, mit csináljak, hogy kicsit nyugodtabb legyen. Elvonulnék valami farmra, vagy ilyesmi, de hát munka van, nem tudok csak úgy elmenni.

Kicsit kétségbevagyok esve.

Ha volt valaki ilyen helyzetben, hogy oldotta meg, hogy "nyugta legyen"? Köszönöm, annak, aki segít. És bocsi a hosszúságért, ha hasznos válasz nem is jön, legalább kiadtam magamból. De remélem, azért lesz valami jó tanácsotok.

huszas éveiben járó lány (nő?) vagyok


2014. jún. 19. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Tanácsot nem nagyon tudok adni, de azt tudom, hogy farmon is van munka bőven, mivel az állat nem eteti meg magát illetve a földet is gondozni kell. Szóval lehet nem gondoltál hülyeségre, mikor ez jutott eszedbe.
2014. jún. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy van ott munka bőven, meg az nem ilyen kiskosztümös meló, sajnos hiába nőttem fel "vidéken", nem kapáltam a kertben, stb., amit most már bánok, mert azért hasznos tudás. :)

Azért gondoltam erre, mert ott tényleg lekötne a munka, fizikailag is, és ott talán kevesebb ember van és nem annyira ez pörgés. Meg talán a szerelem/szex is másképp van jelen, de szégyellem, utoljára kb. alsós koromban lehettem farmon, azóta sem, tehát lehet, hogy csak romantikus álom részemről, mint a "nyugalom szigete". :)

2014. jún. 19. 09:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Apáca zárdát javaslom.
2014. jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én egy elég durva módszerrel elnyomtam az érzelmeimet és az ösztöneimet 7 évig egy csalódás miatt...2 hónappal ezelőttig nem is volt gond! eddig is magányos voltam, de annyira nem fájt, de akkor nagyon elkezdett kínozni! 1 hete találtam egy lányt akivel talán összejönnek a dolgok, de a 7 évnyi érzelem nélküli életben mondhatni elfelejtettem szeretni és kedvesnek lenni! túlságosan elzártam az érzelmeim és elég nehéz újra "alkalmazni" azt amit régen tudtam, és önmagamat mutatni egy álarc helyett!

szóval azt tanácsolom, ha teheted ne menekülj el a világ elől, mert utolér a magány és nagyon durván megkínoz!

nekem 7 évig 2-3 havonta pár órára volt a "de jó lenne valaki" érzés...2 hónapja rám tört ismét a súlyos depresszió "nem szeret senki, egyedül maradsz örökre, nem vagy fontos senkinek..." érzés...és akkor döntöttem úgy, hogy ezen változtatok, csak sajnos nem olyan egyszerű, mint remélem, de sokkal egyszerűbb mint gondoltam!

21F

2014. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: nekem van olyan álmom még, hogy elmenni hegyekbe alpakát tenyészteni, ha 10 év múlva is így érzel, lépjünk le együtt. :-D :-)
2014. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne a hegyekbe menj, sokkal inkább egy szakembert javasolnék. Valami nem stimmel nálad.
2014. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, én 26 éves vagyok, ugyanígy vagyok, mint te.


Egy éve szakítottam a barátommal (illetve ő velem, és tönkretette az egész önmagamról, világról alkotott képet), és azóta el vagyok veszve, meg vagyok zavarodva. Nem is élek, csak létezem.


Dolgozom, suliba járok, és a barátaimmal is találkozom. Régen haragudtam, gyűlöltem a férfiakat, le tudtam volna őket KÖPNI az utcán (pedig amúgy nem vagyok egy alpári ember), ma már ez az őrült düh szelídült. Most már csak a semmi van, ha gyereket látok, semmit sem érzek, ha párokat, akkor sem. Ha leszólítanak az utcán (ez gyakran van, mert amúgy csinos vagyok), semmi sem mozdul meg bennem.


Viszont, attól, hogy egy panelban éltél, nem kell farmra költözni a szex/szerelem elől. Én egy polgári lakásban lakom lakótárssal (aki egy szexi férfi), mégsem része a szex vagy a szerelem az életemnek, hiszen nem hallom át a szomszédokat sem.


Nem vagy teljesen érzéketlen, ha zavar az, hogy a szomszédok szexelnek. Belőlem semmit sem váltana ki már. Füldugóval is alhatnál egyébként.


Szerintem magadtól nincs nyugtod, nem másoktól. Én inkább a pszichológust vagy barátnővel való beszélgetést javasolnám, mert benned van a baj, nem a világban.


Én is gondoltam rá, hogy hazaköltözöm, de nem tudnék már vidéken élni, sem anyámékkal. Nem szabad elmenekülni a világ elől, mert utolér mindenhol!


26L Bp

2014. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és a privátokat is.

Ezekből összerakva a kirakóst, már talán értem, hogy mi lehet a bajom, és hogy hogy fog megoldódni.

Kényelmetlen téma, ezért itt nem fejtegetem. De nagyon hasznos volt mindenki válasza, köszönöm.

2014. jún. 19. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!