Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el azt, hogy egy lány izomagynak szólítson?

Figyelt kérdés
nem létezik ennél nagyobb megtiszteltetés,bárcsak így szólítana valamelyik szemtől szemben...elegem van a vékonyásgól.szerintetek mennyi izom kell még rám ehhez?188cm és 80 kg vagyok jelenleg.előre is kösz!
2014. jún. 19. 15:45
 1/4 anonim válasza:

szerintem egy olyan szálkásabb 95 kiló meglennél már esélyed lenne rá ha ez alatt

szólítana valaki izomagynak az csak szimplán hülye

2014. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én 185cm vagyok és 95 kiló persze nem zsír már szólítottak így.
2014. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
188cm 80 kg az nagyon sovány :D
2014. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ezek mellé még legyél kegyetlenül gyökér bunkó paraszt, és akkor már annak fog hívni, mert semmi értéked nem lesz, csak az izmaid fityegnek rajtad.


nem, nem ajánlom, ez egy negatív jelző.

2014. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!