Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy török férfibe.

Mikor Törökországban voltam (3 hónapig).Első nap megismerkedtem egy nem vallásos fiatal jóképű török sráccal és hát ez idő alatt beleszerettem, szeretném elfelejteni de a helyzetemet megnehezíti,hogy ő teljesen oda van értem és hát nem tagadom de én is.

én 17 vagyok ,ő pedig 20 éves. Nincs másik nő az életében tudok mindenről. Mennyi esélye van ennek a kapcsolatnak ha csak ritkán fogunk találkozni de viszont napi szinten beszélünk és kamerázunk. Nincs senkije hiszen van pár török ismerősöm aki tanúsítani is tudja.Valamint a facbook kódját is megadta.



2014. jún. 20. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt a legnagyobb probléma a távolság. Ráadásul nem is csak pártíz vagy egykétszáz kilométer, hanem egy fél kontinens.

Milyen gyakran tudtok találkozni, és mennyi időt?

2014. jún. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom és ez a legrosszabb az egészben hogy rengeteg km választ el minket. Viszont július közepén ha minden simán megy akkor én megyek.
2014. jún. 20. 17:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!