Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sok idő lesz, amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok idő lesz, amíg kialakul egy vonzó alkat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,mindössze 3 hónapja kezdtem el konditerembe járni.Már előtte edzettem itthon pl.fekvőtámaszoztam,felüléseztem.Nagyon bénán kezdtem a konditermi edzést,mint gondolom a legtöbben,szerencsére akadt segítségem,aki megmutatta a dolgokat.Mostanra azért kialakult egy osztott,3 napos edzéstervem és hozzá étkezési metódusom,amit próbálok folyamatosan betartani.Nem szoktam halálra edzeni magamat,minden izomcsoportra 2 vagy 3 gyakorlatot végzek 6*8-as ismétlésszámmal(mellizomra szoktam 3 gyakorlatot keményen nyomni,mert az nagyon fejletlen pl.a vállamhoz képest,be akarom hozni a lemaradást).Sokszor közbejött valami és csak 1x-2x tudtam lemenni egy héten,akkor próbáltam mindent egyszerre megcsinálni.Most pl.nem tudtam lábazni menni...

adataim:

magasság 188cm

testsúly 81kg


Úgy gondolom ehhez legalább egy tízest hozzá kellene csapni izomban.Ez mennyi idő lesz,úgy számolva,hogy keményebben ráállok az edzésre(nem hagyom ki ezt azt).

ÉS abban mennyi igazság van,hogy érdemes használni tápkieget majd szereket,pl. tömegnövelőt,aztán stanazolol,danabol,kreatin...megnövelik a teljesítményt és nagyobb intenzitással lehet terhelni az izmokat,valamint könnyebben beépülnek a tápanyagok.


utóirat:

nem teljesen ebbe a témakörbe illik,de ezt sokan olvassák és lényegében van köze ehhez is...max átrakják testépítésbe


2014. jún. 20. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
10 kiló izomban az egy év, ha mindent jól csinálsz. 10 kiló zsírral és izommal együtt valamivel kevesebb idő, de ez a reális, mert nyílván nem csak az izom fog jönni.
2014. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga Kapszulát,abban minden benne van:)
2014. jún. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Montezt keresd ezen az oldalon. Mindent tud a témáról.
2014. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!