Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog, hogy a barátomnak fontosabb a sógornője mint én?

Figyelt kérdés
Igaz még csak három hónapja vagyunk együtt, de érzem, hogy még nem tekint a családja részének. A testvére barátnőjét, (aki már két éve a családjuk tagja) sokkal nagyobb becsben tartja. A múltkor is egy vásárban voltunk és neki is vett ajándékot úgy mint a többieknek, csak nekem nem. Ez nagyon rosszul esett. Ráadásul még a társaságában is jobban szeret lenni mint velem. Vele sokkal közlékenyebb, közvetlenebb, velem meg olyan mintha egy idegen lennék. Szeret, meg kedves velem, de ugyanakkor távolságtartó és bizalmatlan is, pedig nem adtam rá okot. Nagyon rosszul esik, hogy ilyen, úgy érzem nem tartozom még hozzá. Szerintetek megfog ez változni valaha? Közelebb kerülhetek majd hozzá egyszer és a családja részének tekint majd?
2014. jún. 20. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem normális, hogy téged választott párjának, és rád nem gondol, illetve, hogy ilyen korán a kapcsolatban kommunikációs problémákat észlelsz. Vagy az, hogy ezt nem vele beszéled meg, hanem kiírod ide. Ezek szerint idegeneknek elmondani könnyebb, mint neki. Szerintem gáz, hogy elvisz a családjába, és aztán hagyja, hogy egyedül érezd magad.
2014. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!