Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság, nagyon ritkán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság, nagyon ritkán extrákkal. Ő hogy láthatja az egészet?

Figyelt kérdés
Másfél éve tart ez az egész.Nálam már régóta többről szól.. Ritkán találkozunk, inkább csak barátok vagyunk mint "szeretők", csak néha viszonyulunk úgy egymáshoz mint egy pár. De ha nem is történik semmi köztünk,fekszünk és szembe fordul velem és percekig a szemembe néz, én elkezdek mosolyogni zavaromban, ő csak néz rám tovább gondolkodóan.. Nem nagyon keres, általában én érdeklődöm felőle. Annyira bonyolult... Fiúk ez mire jó nektek ?? 18/L
2014. jún. 21. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy mire? Hát nézd, néha eljön hozzád egy kufircra, nem kell neki törődnie veled, nem kell semmit se vegyen, nem kell elhívniad téged sehova. Egyszóval ügyesen megoldotta, hogy ne kelljen neki a szexért fizetnie. Ki tudja, hogy mennyi lannyal csinálja ugyan ezt mire te jutsz sorra... érted. De nem ismerem a gyereket, lehet pont rosszra tippelek vele kapcsolatban.
2014. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiúknak mire jó? Gondolom kaland, kikapcsolódás (igen, tudom hogy nem történt semmi köztetek, de akkor is)
2014. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egyszer feküdtünk le, kb 6-7 hónapja.. de nem törekszik arra hogy többször is előforduljon. csak : jaj gyere már át hozzám stb..
2014. jún. 21. 11:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá tőle. Mi itt ezt nem tudjuk megmondani.
2014. jún. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! igazából azért nem kérdezem meg, mert szerintem félek a választól.
2014. jún. 21. 13:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, a gyk-s kérdések többsége ilyen :D
2014. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Amúgy jó csaj vagy?
2014. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!