Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb fiú barátom jár a legjobb barátnőmmel. Hárman voltunk mindig... és nem tudom. Féltékeny vagyok. Azt hiszem szeretem a legjobb f. barátom. De ő meg csak legeslegjobb barátként gondol rám, tényleg tesók vagyunk szinte. Nem tudom. Néha úgy érzem, hogy csak legjobb barát, máskor meg tökre szeretem. Ja meg félek, hogy ki leszek onnan rekesztve, amiért ők járnak...
2014. jún. 21. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami a legfontosabb, hogy kerüld el azt, hogy a fiúval kettesben találkozzatok. És én talán megpróbálnék minél több hármas programot szervezni. Ha látod, hogy milyen boldogok együtt, akkor talán halványul majd az érzés. Ráadásul nem is leszel kirekesztve. Csak ne várd, hogy ők hívjanak. Ha pedig így nem megy, akkor kerüld el őket, és próbálj egy "pótlékot" keresni, akár csak plátóit is, aki kicsit kiöli vagy eltompítja a barátod iránti érzelmeidet, vagy adj esélyt egy olyan fiúnak, akinek amúgy a srác miatt nem adtál eddig :)
2014. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem kellek egy fiúnak se, szóval mindegy.:) Rosszindulatú leszek most, de jó lenne, ha szakítanának... na meg a legjobb fiú barátommal nem is tudnám elképzelni, hogy járunk.. lehet, hogy arra vagyok féltékeny, hogy tulajdonképpen senkim nincs, ők meg ott vannak egymásnak. Mármint nincs egy fiú, aki szeretne. Ők boldogok, nekem soha nem lesz barátom. Ajj.:(
2014. jún. 21. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor viszont kerüld el őket, és keress másik társaságot, vagy hasonló. Hány évesek vagytok? Milyen suliba jártok, hányadikba?
2014. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem kerülhetem el őket, ők a legjobb barátaim, és nem fognak kirekeszteni, mert ők is szeretnek engem, meg minden.

14 évesek vagyunk. Általános iskola.

2014. jún. 21. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Jövőre ballagtok? Mert ha igen, akkor ezt az évet kell így kibírni. Én azért javasoltam, hogy kerüld el őket, mert amiket írtál, hogy féltékeny vagy rájuk, meg hogy jó lenne, ha szakítanának már, és hogy bánt, hogy ők boldogok, meg ott vannak egymásnak, az nem a legjobb alapja egy barátságnak. Nézz még körül szerintem az osztályban, hátha van egy egy olyan társaság, ami nem annyira zárt, ahová bekerülhetsz, vagy egy barát/barátnő, akivel könnyen össze tudnál barátkozni.
2014. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy borzalmas barát vagyok, meg minden, meg hogy iszonyúan önző, de megpróbálom ezt helyrerakni magamban. Más társaságban nem érzem jól magam, velük viszont igen, annak ellenére is, hogy járnak. Őket ismerve nem lesz hosszútávú a kapcsolatuk (megérzés...) szóval jó lenne, ha mindhárman csak barátok lennénk.
2014. jún. 21. 16:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!