Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevesebbet érek emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebbet érek emiatt?

Figyelt kérdés

Most kicsit filozofálgatok az élet nagy dolgairól és eszembe jutott a téma:D


Szóval...beszélgettem egy pasi ismerősömmel,hogy melyikőnk hányszor volt szerelmes eddigi életében,ő azt mondta össz-vissz 1x,én meg vagy 4x. Ő nagyon nehezen lesz szerelmes,engem meg elég könnyen elkap a "gépszíj". Viszont olyankor csak az az egy ember létezik számomra,nem érdekel más,szinte rá sem nézek más pasira és nagyon nehezen múlik el. Mondjuk én alapból ilyen kis szeretetcsomag vagyok,mindenkiben képes vagyok a jót meglátni,haragudni sem szoktam túl sokáig senkire.

De most elgondolkoztam azon,hogy emiatt kevesebbet ér az én szerelmem,mint az ismerősömé,aki nehezen adja oda a szívét? Úgy értem,engem kevésbé lehet értékelni? :D

Nem tudom,értitek-e,mit akarok megfogalmazni...

23L


2014. jún. 21. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Pff, nem, kislány. Én is egy frigid boszorka tudok lenni, és hidd el, nem jó. Szeretem az olyan "kis meleg központokat", mint te.
2014. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el a te szerelmed sem ér kevesebbet.
2014. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
de aranyos vagy xd
2014. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Vannak különböző szexuális és érzelmi orientációk, plusz ehhez hozzáadódik a rengeteg hatás, ami gyerekkortól éri az embert. Így minden ember kicsit más, de persze vannak hasonló hozzáállásúak is.

Ha valaki őszinte és tiszteli mások határait, az semmivel sem ér kevesebbet, mint más.

2014. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna. :D De nem hiszem, hogy ettől mi kevesebbet érnénk, illetve a szerelmünk. :)
2014. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem érsz ettől kevesebbet! Aranyos vagy inkább, meg az is, hogy ilyen kérdés egyáltalán felmerült benned. :-)


Szerintem pont jó vagy Te "ilyen kis szeretetcsomagnak", aki mindenkiben képes meglátni a jót! :-))

2014. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi 3-as :D


Én szeretek ilyen lenni,szeretek szeretni,azt az elvet vallom,hogy azt adj,amit kapni szeretnél. Jó mondjuk olyankor pl sz.r,amikor nem viszonozzák a szerelmemet,úgyhogy nem mindig jön be a dolog:P Csak a fent említett beszélgetés miatt gondolkoztam el ezen. Köszönöm a válaszaitokat :)

2014. jún. 21. 14:56
 8/9 A kérdező kommentje:
Neked is köszi,6-os :)
2014. jún. 21. 14:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érsz kevesebbet, de tényleg nagyon aranyos vagy :D
2014. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!