Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom? Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem facebookon kell élni az életet, de eddig akárhányszor találkoztunk volna, közbejött valami. A dolog a következő, már vagy 5 hónapja mindennap beszélünk szinte és nagyon jóban lettünk, már sokszor mondta és éreztette is, hogy elég fontos helyet foglalok el az életében. Találkoztunk is, és olyankor mindig nagyon jól éreztünk magunkat. De most 1 hete eltűnt és nem ír vissza seholsem. Mit kéne tennem? Teljesen elszomorodtam, mert tényleg nagyon fontos nekem.
2014. jún. 21. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

most akkor találkoztatok már vagy sem?


"eddig akárhányszor találkoztunk volna, közbejött valami"

"Találkoztunk is"

2014. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ír? Nem lehet, hogy történt vele valami? Vagy olyan helyen van, ahol nem tud sokat netezni?
2014. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. Én akkor szomorodtam el, mikor egy lánnyal egy időben jókat beszélgettem hazafele jövet és ez az időszak elmúlt. Nem egyből, de egy idővel rájöttem, hogy hiányzik. Felkerestem és félretéve a papucs múltamat elhívtam randizni és most vele vagyok.
2014. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első bocsi, kicsit rosszul fogalmaztam... találkoztunk még régebben többet, de mostanában mindig közbejött neki valami.


Utolsó, hogy múlt ez az az időszak?

2014. jún. 21. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:
De jó velem is ez van egy hete nem ír vissza és nagyon rossz érzés én is várom az ötleteket :)
2014. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!