Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában a fiúknál az elélvez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a fiúknál az elélvezés hány másodpercig tart? Mert nálam csak pár másodpercig.

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 00:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem 30 percig :D:D:D


amúgy az a pár másodperc normális, de spec én utána jóideig olyan kielégülve érzem magam és az az igazi élvezet :-))))

2010. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted meddig kéne spriccelnie a cuccnak? Minek nézed te magad? Tömlőnek?
2010. jan. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja amúgy masztinál gondoltam nem szexnél..
2010. jan. 4. 00:26
 4/11 anonim válasza:
27%
E.SZ.O.
2010. jan. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát nekem első csajomnál nagyon kevés ideig , de őt nagyon szerettem és nagyon tetszett , ergó nem tudtam másra fokúszálni . késöbb már jobban másodikkal volt olyan is 2 óra , de az mondjuk úgy h elötte már elmentem 1x meg hát :D ő azért tudott .. tény h nekem nővel olyan jó még nem volt .
2010. jan. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
illetve ha konkrétan az orgazmusra gondolsz az változó , olyan 3 sec és 7 sec között a 7 sec az akkor ha bent a csajban
2010. jan. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Az orgazmus nem tart tovább pár másodpercnél...

Az erekció és az orgazmus közötti időt el lehet nyújtani, órákig is, de az orgazmust, csak rövid ideig lehet elnyújtani, akármilyen lassan csinálod is pár mp-nél nem fog tovább tartani...

Van egy számítógépes program hangfrekvenciával képes orgazmushoz hasonlító élményben részesíteni, akár 30 percen keresztül is folyamatosan olyan érzésed lesz, mintha orgazmusod lenne...Ha teljesen ki vagy éhezve, még magömlésed is lehet egy kis gyakorlással...

2010. jan. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
lollllllllll :D mással locsold a virágokat szerintem :)
2010. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
héééh mieza program? érdekel :D
2010. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
iDoser
2010. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!