Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek rájönni, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek rájönni, hogy a férfiaknak a kisugárzás fontosabb, mint a külső. Na de a kisugárzás egyenlő az egészséges önbizalommal, határozottsággal?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisugárzás egyenlő a viselkedéseddel. (Testbeszéd) szerintem
2014. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem egyenlő, mert az életvidámság is fontos, meg sok dolog van még, amitől valaki szimpinek tűnhet már ránézésre.
2014. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Lehet akármilyen kisugárzásod, ha túlvagy a súlylimiten..

24f

2014. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem csak nőknél van így. Én egy izmos kisportolt testű férfi vagyok. Ha csak úgy megnézz egy nő az utcán akkor biztos jó férfinek tart. De nem rendelkezem túl nagy önbizalommal, és ez máris kiegyensúlyozza a jó külsőmet negatív irányba. Szóval igen sokszor többet jelent az önbizalom mint nőknél egy csinos alak, vagy férfikanál egy kisportolt test. :)
2014. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Részben igen, részben nem.

Az önbizalmat, határozottságot el is lehet játszani, erre sokan képesek. Ideig-óráig az is vonzó... de tartósan nem.

Valódi önértékelésre azonban nagyon nehéz szert tenni...

2014. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezek a dolgok mind összefüggenek: szokták mondani, hogy ahoz, hogy egy nő ragyogjon, olyan férfi kell, aki ragyogtatja . Szóval egy ilyen férfi mellett megnő az önbizalmad, boldogabb és határozottabb leszel, ami hidd el, hogy a külsődre is kihat :) A kisugárzás nagyon sok mindentől függ
2014. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

A súlyommal nincs gond, meg az arcommal sem szerencsére. Nem vagyok egy scarlet johansson, de észrevettem, h bár sokan megnéznek, nincs semmi sem, nem kellek senkinek.

Ha viszont picit lazább és pozitívabb vagyok, sokkal bátrabban és többen közelednek felém.

Szóval egy átlagos külső többet ér jó kisugárzással, mint egy szép külső zárkózottsággal.

2014. jún. 22. 15:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem egyenlő vele, inkább abból következik. Pontosabban valamilyen kisugárzása mindenkinek van, és hogy milyen, az attól függ, hogy ő hogy vélekedik magáról és a világról. Az egészséges önbizalom mindenképpen nagyon vonzó :)
2014. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!