Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagy baj, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy baj, hogy nem vagyok beszédes lány? Nem fogok így kelleni senkinek?

Figyelt kérdés
Ha nincs mondanivalóm, akkor nem tudok csakúgy csacsogni a semmiről...
2014. jún. 22. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos lesz olyan fiú/pasi, akivel lesz közös témátok, hidd el. :) Én sem vagyok túl bőbeszédű, mégis találkoztam már olyan férfiakkal, akikkel pl. még az éticsigák párzási szokásairól is tudtunk beszélgetni... :D
2014. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor maradj csendben ! ..igy is fogsz kelleni mert sokan a csendes lányokat szeretik:-)
2014. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedvelem a csendes lanyokat.

De ha nem beszélsz senkivel akkor lehetsz barmilyen értékes,nehéz lesz..

2014. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem egy tragédia, de az esélyeid ezzel csökkennek. képzelj el két csendes embert az első randin :D
2014. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, sokszor sokkal jobb, mint a nagy dumások és lefetyelők.
2014. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos vannak olyan emberek, akikkel beszédes vagy. Ugye?

Én is ilyen vagyok, szóval tudom magamról, hogy csak megfelelő társaság kell, akivel egy hullámhosszon vagyok és minden megy, mint a karikacsapás. :)

Nagyon kevés az ilyen ember, nemrég meg is kaptam valakitől, hogyha nem kommunikálok majd megnézhetem magam... Hát én nem félek, akinek kellek az így fog elfogadni. :)

2014. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon csendes voltam! Még most is még az vagyok kicsit, sokszor nem érzem jól magam kettesben valakivel, sőt van, hogy mások is inkább elkerülnek.

Régen kóros méreteket öltött nálam. Szerintem ez fiúknál nagyobb hátrány. Én viszont mindig is ellettem volna egy csendes valakivel, ha megállapodunk abban, hogy nem ciki, ha nem beszélünk, nem kínos a csönd. Habár már el tudom dumálni az időt, ha épp rámjön, még emlékszek arra, aki voltam, és senkit se nézek le azért, ha nem beszédes.

2014. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!