Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jajj mit tehetnék ilyenkor? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jajj mit tehetnék ilyenkor? A csajnak más is tetszik

Figyelt kérdés

16 vagyok, van egy lány, akit szeretek, ahogy mondja ő is.

Sok barátjával jóban vagyok. Tőlük hallottam, hogy egyik osztálytársam elvben jobban tetszik neki, de pontosan nem tudok sok mindent, mert vele nem vagyok túl jóban.

Viszont nagyon szeretem a csajt, rohadtul nem akarom elveszíteni. Kb nem hivatalosan járunk, minden nap órákat csetelünk, sokszor telefonálunk, azonban most nyáron nem nagyon látom, azelőtt meg rengeteget ölelkeztünk, smároltunk is.

Mi a jó életet tehetek egy ilyen helyzetben?


2014. jún. 22. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, h nem tetszel neki? Tudja, h szereted? Mert akkor sajnos csak kihasznál. Próbálj mások felé nyitni, még ha nehéz is.... Meg foglald le magad hobbi, sport, haverok stb. Fiatal vagy még.:)
2014. jún. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
találkozz vele chatelés és telefonálás helyett... ha nem jártok és a csaj így ismerkedik más srácokkal, akkor nem csal meg...ha nincs ló, jó a szamár is esete ez...szerintem most ebben a sztoriban te leszel a szamár
2014. jún. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amúgy egy fiú mióta kezd jajjogással egy mondatot? hehe
2014. jún. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
amióta töke televan a szerelméből, akit tudja egyszer lehet elveszít, és aki mondja neki folyton(épp most is) hogy szereti, és nem sejtene semmit, ha nem lenne sok ismerőse, barátja, aki segít neki
2014. jún. 22. 17:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért nem találkozok vele mert 1 épp beteg 2 folyton nincs otthon/ nem ér rá 3 szülei nem nagyon engedik el
2014. jún. 22. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!