Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titkolja, hogy barátnője van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkolja, hogy barátnője van és közben nyomul rám. Én tudom, hogy van neki. Ha történik köztünk több én is hibás leszek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen


De ilyennel minek kezdesz aki tagadja hogy bnöje van???

Hagyd a fenébe

2014. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te annak éreznéd magad?
2014. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen,mert tudsz a bnőjéről:))))
2014. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vonzódom hozzá szexuálisan és ilyet még soha nem éreztem senkivel.
2014. jún. 22. 19:35
 5/9 anonim ***** válasza:

igen, mert tudsz a barátnőjéről

de ne is akarj semmit se olyantól, akinek titokban van barátnője és közben másokra nyomul

szerinted veled nem tenné meg ezt később?

2014. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindig azt hiszem hogy az én barátomról van szó ha ilyet olvasok....


remélem nem Krisztiánnak hívják:'D

2014. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fényember ***** válasza:
Reméljük nem is Dávidnak ;D..amúgy szerintem gondolj bele a másik lány helyzetébe..korrekt ez vele szemben? :/...neked hogy esne?...azt tedd másokkal amit szeretnél hogy veled tegyenek...te szeretnéd hogy mikor együtt leszel valakivel megcsaljon a párod egy másik csajjal?..nem hiszem..ezt senki se szeretné :)
2014. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, belegondolok a helyzetébe ezért van ez a kettősség bennem. Mert alapjáraton tök sajnálnám azt a csajt meg szemétség lenne, de az ő érdekeit helyezzem a saját vágyaim elé?

Egyértelműen a srác a hibás és a szemét, nem is várok sokat tőle. Csak túl nagy a vonzalmam felé.

2014. jún. 22. 19:54
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem, hagyd a srácot

ezt veled is megtenné

2014. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!