Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elfogadom, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elfogadom, ha egy srác meghív mondjuk egy italra, azzal eladom magam és jogosan vár "ellenszolgáltatást"?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem. Ne legyél már ostoba. JOGOSAN? -.- persze. és ha nem fekszel le vele, akkor be is perelhet!


A legtöbb srácnak olyanok a nők, mint valami nyerőgép. Dobálja bele pénzt (ital ez esetben) és vagy lesz nyeremény (szex) vagy nem. Undorító, főleg, hogy tényleg azt gondolják, hogy pár itallal "megvehetnek" egy nőt...ezért sem szoktam elfogadni meghivást.

2014. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ugyan már... ő hívott meg, az ő döntése. Tisztában van vele az értelmesebbje, hogy egy ital még nem jelent semmit. Sőt, engem meghívtak már italra, el is fogadtam, mondtam hogy van pasim, de attól még beszélgethetünk egyet. Így is lett, dumáltunk, és kész. Nem kell ebből akkora ügyet csinálni.....
2014. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nem várhatja el és te se adod el magad egy ital elfogadásával

az már más kérdés, hogy azért hív meg, mert reménykedik hogy több is lesz

2014. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha meghív,valószínűleg ismerkedni akar és nem lekenyerezni.ha komolyabbra fordul a dolog,akkor legközelebb te is meghívhatod,merthogy őú meg nem tömött pépnztárca,hogy mindent ő fizessen mindig.
2014. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ha egy férfi meghív italra egy nőt akkor annak gesztus értéke van. semmit nem kell érte csinálnod!
2014. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak annyira adod el magad, hogy azt a kis időt legalább vele töltöd.
2014. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az a srác egy béna balf-.asz, aki nem a stílusával, viselkedésével, testbeszédével és a beszélőkéjével akar bejutni a nők bugyijába, hanem a pénzével. Ráadásul sikertelen is egész életében.


Komolyan, tudjátok mi a különbség aközött, amikor egy csajt leveszel a lábáról és látod rajta hogy kíván téged, aztán úgy dugod meg és aközött hogy fizetsz valakinek közvetve vagy közvetlenül a szexért és azért engedi? Az első egymilliószor jobb, kielégítőbb érzés.


20/F

2014. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva kicsit megleptek a válaszok, nem gondoltam volna, hogy kivétel nélkül mindenki úgy gondolja majd, hogy nem. De örülök neki.


Ez alapján a cikk alapján merült fel bennem a kérdés és némelyik hozzászólás alatta eléggé elszomorított: [link]

2014. jún. 22. 22:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó cikk. Az emberek nagy része meg degenerált sajnos.
2014. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!