Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Titeket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Titeket zavarna, ha ilyen lenne a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Ha zárkózott típus lenne és nem érezné jól magát társaságban. Még a családotok társaságában sem érezné jól magát, ha tehetné kerülné őket, mert olyan visszahúzódó természetű. Viszont a veletek nagyon jól ellenne, szeretne veletek lenni és nagyon jól kijönnétek egymással. Nagyon kedves és aranyos lány lenne és őszintén szeretne titeket. Azért érdekelne, mert ilyen természetű vagyok, és félek attól, hogy a barátom emiatt egy idő után eltávolodik tőlem és nem fogja tudni tolerálni ezt a tulajdonságom. Ti hogy lennétek ezzel, el lehet azt fogadni, ha valaki ilyen?
2014. jún. 22. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Engem csak az érdekelne, hogy velem jól elvan. :)
2014. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem lenne ezzel :)
2014. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
az a barátodtól függ
2014. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok. Attól tartok hogy a férfiak ezt egy idő után nem bírják és lelépnek, mert úgy érzik hogy megfojtja a nő a "szeretetével".
2014. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

hát magyarázd el neki,ha nem érti meg és nem segít akkor csere:D


engem nem zavarna :)

2014. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem ugyan nem zavarna, sőt... örülnék neki.
2014. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem zavarna, én sem érzem jól magam a családom társaságában.
2014. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire súlyos. Én azért igénylem, hogy emberek közé menjek. Márpedig ha komoly kapcsolatban élek akkor a párommal szeretném ezt tenni.
2014. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Barátnőm ilyen. Már bánom a percet amikor összejöttem vele. SOHA DE SOHA nem szabad ilyen emberrel összejönni. SOHA
2014. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha velem nem visszahúzódó, megnyílik stb, és azért i tudunk mozdulni (mozi stb) akkor szuper. Én is hasonló természet vagyok, szóval még imponálhat is
2014. jún. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!