Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok az ocsmány fejű, de izmos, magas, igényes pasikról?

Figyelt kérdés

188 cm vagyok,igényesen öltözöm,kb ilyen testem van:

[link]


De a fejem rettenetesen ocsmány. Minden el van b**va rajta. Tojásfej,hegyes orr,birkaszem,kezelhetetlen haj. Az elálló füleim viszont már megcsináltattam.

Sajnos emiatt csendes,visszahúzódó is vagyok,ami tudom hogy visszataszító.

Zenélek,jól táncolok több stílusban is,sokat olvasok...szóval unalmas vagyok,ezt nem tagadom.


Találhatok valakit aki SZERET? Vagy ilyen fejjel és unalmas természettel esélytelen? 20/F


2014. jún. 22. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha csendes és visszahúzódó vagy az nem gond, viszont egy idő után tudj felszabadult lenni, legalább a szeretett lány társaságában.


Én simán beléd tudnék szeretni, viszont ha ilyen a tested, akkor már lassan én aggódnék, hogy nem vagyok elég jó neked. ;)


19/L

2014. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én a pofam miatt vagyok maganyos tehat kb. barkinek örülnek.
2014. jún. 22. 22:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól van, jól van úgy látom nem lesz annyira gáz, hogy a "kockáim" nem egymás mellett rajzolódnak ki, hanem kicsit eltolódva. Ennek az ipsének is úgy van, ő már a második "jó testű" fickó akinek nem szimmetrikus. :D
2014. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

annyira rossz csak nem lehet :)

a többi meg nem baj, nem visszataszító ha csendes vagy csak egy idő után tudj megnyílni

2014. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küldhetnél egy képet, lehet csak te látod magad hatványozottan csúnyának. Amúgy meg a külső nem minden, sőt, lehet, hogy nem a megfelelő lányoknál próbálkozol, vagy egyáltalán nem próbálkozol?
2014. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Légyszi küldj egy képet mert nagyon kiváncsi lettem az ocsmánynak mondott fejedre ,a test kép perfekt !
2014. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!