Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szép, vonzó külsejű nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép, vonzó külsejű nő tényleg könnyebben boldogulhat?

Figyelt kérdés
Mind a munkára, mind pedig a magánéletre vonatkozóan.

2014. jún. 23. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha még intelligens is akkor akár még a barátnőm is lehetne.
2014. jún. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez így van.
2014. jún. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem minden esetben.....

Sokszor a férfiak félnek egy szép, dekoratìv nőtől, mondván (látszatra) biztosan nagyok az elvárásai, és azt hiszik hogy ők nem felelnének meg neki, ami gyakran nem így van. A szépsége miatt hamis képet alkotnak róla úgy, hogy még meg sem ismerték. Namost, a nőn múlik, hogy veszi-e a fáradtságot és bebizonyítja, hogy tévedtek vagy sem.

A munkában is kétkedve fogadnak egy szép nőt, mert azt gondolják hogy a szépsége mellett nem ért semmihez.....tévesen.

Csak a buta férfiak hiszik azt, hogy egy ilyen nőnek könnyű a dolga....ha igénytelen lenne akkor valóban mindent megkaphatna, de egy igényes, normális férfiért nekik is meg kell küzdeni, ugyanis a szépséggel együtt nem hullik minden az ölükbe, pont ezért kell jobban bizonyítaniuk :)

2014. jún. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
alap
2014. jún. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért te melyiket választanád ha lehetne a srácok közül,a helyeset,aki neked is nagyon tetszik,és nagyon sok lány fut utána,vagy a csúnyát aki egy lánynak sem kell,és neked sem igazán tetszik?

Na pontosan ezért a válasz igen egyértelműen.Sokkal könnyebb minden,munkahelyekre is könnyebben felveszik,és több ember próbálkozik be náluk,tehát nagyobb esélyük van arra,hogy párt találhassanak.

2014. jún. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Én szép vagyok, vékony, szőke, fiatalos. (26 vagyok)


A munkámban (értelmiségi szakma, egyetemnél magasabb végzettségűek vagyunk) viszont nehezen boldogulok. El kell takarnom az alakomat, ha akarok valamit. Munkát kapok, mert van networköm (dolgoztam egyetem alatt is már helyeken, sok embert ismerek a szakmában+konferenciákról is), de nem vesznek komolyan, míg így nézek ki.


De egyébként minden ingyen van, boltban, étteremben, ha egyedül megyek az utcán, leszólítanak, postán ingyen sorsjegyet adnak, meg a "de nem tőlem kaptad"-dolgok a boltokban. Szóval nagyon-nagyon sok előnye van, de szakmailag nálam hátrány.


Bár nem cserélném el a kettőt egymásra:)))


26L

2014. jún. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

utolsóval egyet tudok érteni.

szakmailag sosem veszik komolyan a csinos, szép, magára adó nőket. az utóbbi időben nem is csinos, hanem praktikus ruhákat vettem, mert egyszerűen azzal van esélyem arra, hogy komolyan értékeljék az erőfeszítéseimet, és ne legyintsenek rám, mint "butuska libára" (ami egyébként nagyon nem igaz, de hát egy nő az csak egy nő a sok "hozzáértő" férfi között).

viszont az igaz, hogy szép, vonzó külsővel az élet megannyi más területén könnyebb boldogulni. akár a kapcsolatépítés, networkingelés is jobban megy. ehhez még hozzátenném, hogy nem csak a csinos lányok, hanem a kifejezetten jóképű, jó kiállású fiúk is elég népszerűek, vagyis ők is kihasználják rendesen az adottságaikból származó előnyöket.

viszont utolsótól azt még megkérdezném, hogy milyen egyetem feletti végzettség létezik? :) tudtommal a Phd a legmagasabb fokozat, de az is ugyanúgy egyetemhez kötött. :) ha nem publikus, privátban is nagyon kíváncsi vagyok rá, mert ilyet még nem hallottam! :)

22/L

2014. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%

PhD-ra gondoltam, szóval hogy kiemelkedően túlképzett rétegben nem lehet boldogulni azzal, hogy szép az ember:) Pedig én még nem is "adok magamra", szóval nem festem magam mint az állat (csak a pattanások miatt:D) és nem vasalom a hajamat, bár festetem (mert őszülök). És mégis ott az előítélet.


De a sok ingyencucc miatt sose cserélném el a külsőmet:))

2014. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Előfordult már olyan, hogy (jóértelemben) visszaéltetek a külsőtökkel?

2014. jún. 23. 12:20
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen, én leírtam egy csomó példát. esetleg elolvasnád a hozzászólásokat is?:D
2014. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!