Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy éve egy drogos sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve egy drogos sráccal összejött. Én nem drogozom, rendes srácnak gondolom magam, ( tudom, ezt most ciki leírni) de az a nagyon ronda sem vagyok, velem nem. Miért? Mitől jobb egy drogos?

Figyelt kérdés
Ma beszélgettem egy csajjal, akit hónapja ismerek. Mondta, hogy tavaly nyáron sokat tépett volt egy barátja, vele. Megmondtam neki, hogy kedvelem, és ha engedi, ez szeretetté, szerelemmé alakulhat úgy érzem. Azt mondta, hogy ő nem szeret engem és ezzel a témával hagyjam
2014. jún. 23. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked kell egy olyan csaj aki a drogosokhoz vonzódik? Azt mondta hagyjad hát hagyjad.
2014. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szeretem őt, mielőtt megtudtam, hogy drogozott szerettem, nem változtatott a dolgon az, hogy elkövetettet pár hibát
2014. jún. 23. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
tök mindegy. majd kiüti egy-két fogát...
2014. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem azért választotta valszeg, mert drogos, hanem azért, mert neki ő tetszik, te meg nem. Ezt kellene elfogadni. Ezzel nem azt mondom, hogy jól döntött, de ha nem jössz be neki, csak azért nem fog veled összejönni, mert te kedves vagy meg nem vagy drogos - vagy ha igen, akkor abban a kapcsolatban nem lesz köszönet.
2014. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdésedből érződik, hogy elítéled a "drogosokat" (bármit is értesz te most ez alatt) és az is világos, hogy a csaj maga is szívogatott. Ez így egy eléggé egyértelmű ellentét, nem gondolod?

Amúgy, ha csak füvet szívnak az nem annyira vészes. Lehet, hogy enyhíteni kéne az előítéleteiden. Akárhogy is, nem jössz be neki.

2014. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudod,szoktál azt mondani,hogy ha szereted,elengeded...:) Nehéz,de néha tényleg azt kell tenni.
2014. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!