Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pattanások önutálat, satöbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pattanások önutálat, satöbbi (részletek lent) mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma lettem 16 éves, és iszonyatosan szar hangulatba kerültem, az utóbbi egy órát végigsírtam miután elgondolkodtam az életemen. Annak ellenére, hogy érett vagyok, nem tudok párkapcsolatot teremteni. Nem volt nég sosem barátnőm. Valószínűleg azért mert én magama mindig csak egy pattanásos gyenge fizukumú srácnak láttam. És persze, gitározok meg énekelek is (utóbbit csak nagyon közelálló emberek előtt), de az sem egy csaj mágnes. Mindig is szerettem volna focizni, de azt már késő elkezdeni. a fiatalkorom nagyját már leéltem, és szégyenlem az egészet, hogy ilyen béna vagyok. újra akarom kezdeni az egész életemet. volt valakivel hasonló? mit csináljak?
2014. jún. 24. 00:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Észre sem vettem a nagy szomorban, hogy már elmúlt tegnap.
2014. jún. 24. 00:52
 2/7 anonim ***** válasza:

Okés,igazad van,kezd újra.


Holnap reggeltől.

2014. jún. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ezt ennyire tragikusan megélni. Néha én is úgy gondolom, hogy sok időt elvesztegettem a fiatalságomból, de aztán inkább gondolok a jó dolgokra, amiket már megéltem.

Egyébként sem lehet ezt tudni, nem attól lesz párkapcsolatod, hogy jól énekelsz-e. Bármikor bárhogy beléphet az életedbe a szerelem vagy ilyesmi... gondolom...

2014. jún. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17 éves koromban fordult meg először a kapcsolat fogalma nálam. Elkezdtem mindenhez pozitívan állni és rájöttem, hogy szép az éltet, iamerkedtem és találtam egy lányt is. Mai napig vannak pattanások rajtam, az Aspirin sokat segít rajta, sajnos még egy kicsit sovány vagyok és nem látszik meg rajtam a 8 év úszás sem. De boldog vagyok és megpróbálok mindenből a maximumot kihozni, barátnőm pont ezért szeret, mert mindig optimista vagyok és ebből rá is sok ragadt és jobb kedve van mellettem.
2014. jún. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tudom, biztos sokan mondták már neked, de 16 évesen még tényleg nagyon fiatal vagy, ilyesmin gondolkozni, teljesen felesleges, mert nagyon sokat fogsz még változni.

a pattanásaid majd elmúlnak, a tested is még teljesen átfog alakulni és a mentalitásod is talán változik majd.


16 évesen szerintem nem ciki, hogy nem volt barátnőd.

de tudod egy egészséges párkapcsolatot 0 önbecsüléssel és önmagad elfogadásának hiányával nehezen lehetne amúgy is fent tartani.

azt tanácsolom, hogy csinálj olyan dolgokat, amikből sikerélményt szerezhetsz. kezdj bele dolgokba amikbe nem mertél eddig, hogy kicsit több önbizalmad legyen. tanulj meg veszíteni, és ha ezeket férfiasan felnőtt emberként tudod állni és kibírni, akkor majd más is más szemmel fog nézni rád.

ha magadat egy lúzernek tartod, más sem fog többre tartani. adj magadra mind külsőleg mind pedig belsőleg és hidd el majd jobban érzed magad ettől.


csak ne keseredj el, az élet ennél még sokkal nehezebb próbák elé fog állítani majd. ezen mindenki átesik.


nagyon sok sikert, kitartást és boldog szülinapot!

2014. jún. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia

elöször is fontos lenne eldönteni, h a pattanások tini panaszok vagy mélyebb betegség...

1,pattanások:az én arcom is nagyon nagyon csunya volt.10 éves korom ota nagyon pattanásos volt. Fontos lenne elmenned egy bőrgyogyászhoz. én 2 évig szedtem a roaccuttan nevű gyógyszert, teljesen elmulasztotta. utána fogamzásgátlot szedtem de az neked nem valo:)

2, alkat: még nagyon sokat fog változni a tested, ne izgulj, biztos h ez egy nehéz korszak de sportosabb leszel, kezdésnek pl klassz lenne ha eljárnál bicajozni vagy kocogni uszni. sokat segit és ha kitarto vagy meghozza az eredményt is!

sok sikert, szurkolok!

2014. jún. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ember. 16 éves vagy. Most lehet, hogy azt hiszed, szerencsétlen vagy, meg minden, de ez nem így van. Ami problémát leírtál, azon minden lehet változtatni. Az izomzat kérdés a leg egyszerűbb. Engem a lányok anorexiás ropinak csúfoltak 18 éves koromig. Azután elkezdtem küzdősportokat űzni. Mázsaszám zabáltam a szalonnát, és kezd látszani az eredménye. Húsz éves koromban lett először barátnőm, és ezt nem bántam meg. Szerintem jó dolog, hogyha csak később lessz barátnőd, mert megtanulod értékelni azt, amit az élet ad, mert tudod, milyen az, amikor nincs. A pattanások meg elmúlnak előbb utóbb. Nem kell aggódnod. Van egy régi kínai mondás, ami lelket önthet beléd bármikor, ha letört vagy.


„ Azért késik a boldogság, mert a mindenható sokat szánt.”

2014. jún. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!