Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy mit tegyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit tegyek. Elutasitott és már senkim sincs, családomra sem tudok számitani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátaim alig vannak, bulizni nem szoktam, önbizalom hiányos vagyok. Régebben drogoztam és ittam, hogy eltudjam felejteni, de szarabbul lettem, leálltam ezekkel. Mostanában már vagdosom magam, alig eszek. Mivel nincs senkim egész nap itthon vagyok, gépezek és a kutya nem kiváncsi rám. Tudom, hogy nem jó igy, de kezdek beletörődni abba, hogy ez igy lesz örökre. Nagyon szerettem a lányt tényleg, miatta lettem ilyen, vele terveztem a jövőmet. Úgy volt, hogy összejövünk.
2014. jún. 24. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha a családodra nem tudnál számítani, akkor nem ülhetnél otthon és nem gépezhetnél, mert akkor már az utcán lennél.
2014. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne nyígjál...


itt egy szösszenet: https://www.youtube.com/watch?v=a2qZ10bWUcw

2014. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy????? Keress mást!!!!
2014. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus vagy pszichiáter. Mert ez nem normális dolog. Értem, hogy minden, amiről azt hitted, hogy úgy lesz, ahogy gondoltad, összedől. De egy ember ennél erősebb. Szeresd magad annyira, hogy nem hagyod tovább romlani magad. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de tervezz, azt mindig lehet. Tanulj meg egy nyelvet, vagy járj sportolni, fejleszd magad. Becsüld meg az életet, amit kaptál. Ez egy ajándék. És ennél sokkal nagyobb problámák is vannak. Gondolj bele, valaki éhezik, szomjazik, vagy fázik, te meg itt sírsz, mert egy ostoba csajszi (ezt most csak úgy mondom, mert persze nem ismerem). Tudom, hogy iszonyat nehéz, és kétségbe vagy esve, de ne hagyd el magad. És a hülyeségek, hogy drog, ital meg az, hogy felsérted magad, mind baromság, nem lesz jobb tőlük a helyzet, sőt... És ugye nem akarod az egész életedet így leélni?
2014. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mr. Truth ***** válasza:

persze... a gyerek ül a gép elött és rinyál hogy ő utcagyerek meg utálja a családja...

Apukám... kitől keritetted a géped? ki etet? ki főz most és takarit rád?

hülye kis tunya p*csfej vagy semmi más akit agyonajnároztak és most hisztizik mert valaki nemet mert mondani neki... Brühühü... majd ha lesz időm sajnállak...

2014. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!