Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem hülyít és összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem hülyít és összejön közbe mással? Miért kell ezt?

Figyelt kérdés

Ráadásul én is vagyok annyira jófej, mint az a másik lány és nem is olyan átlagos kacsapofám van hipszter szemüveggel, mint neki hehh :(

Elegem van. Ennyit nyom a latban a dizájn?



#kacsapofa
2014. jún. 24. 11:09
1 2
 1/11 Mr. Truth ***** válasza:
üdv a pasik világában :D
2014. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tisztázzuk, én vagyok a lány.
2014. jún. 24. 11:11
 3/11 Mr. Truth ***** válasza:

Engem hülyít és összejön közbe mással? Miért kell ezt?


Ráadásul én is vagyok annyira jófej, mint az a másik srác és nem is olyan átlagos ecsetfejem van és női nadrágom, mint neki hehh :(

Elegem van. Ennyit nyom a latban a dizájn?


Így ismerősebb? :)

2014. jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:DD átérzem.
2014. jún. 24. 11:14
 5/11 Mr. Truth ***** válasza:

de a kacsapofán besírtam bevallom :D nehéz szivvel töröltem ki :D

Köszönöm Lady feldobta a napom :D

2014. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hát ők vannak előnyben ezek szerint.

puszi ;)

2014. jún. 24. 11:19
 7/11 Mr. Truth ***** válasza:

De mondjuk a kérdés hangvételéből itélve magad alatt lehetsz :)

elmeséled a sztorit? :)

2014. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem nagyon van mit mesélni. sajnos valószínű egy felszínes ecsethajút fogtam ki. csak sza*rul esik. mert akkor minek flörtölget, meg bámul, ha a hátam mögött másra hajt rá? gondolom nem vagyok neki elég jó, és nincs sztk szemüvegem sem. csücsöríteni tudok, de nem szoktam, hacsak nem eszek levest.
2014. jún. 24. 11:24
 9/11 Mr. Truth ***** válasza:

Én erre azt mondom hogy örülj hogy nem téged választott... gondolj bele mikor végigmentek az utcán és TUDOD hogy ő jelentéktelen és TUDOD hogy összenéznek a hátatok mögött és TUDOD hogy sajnálnak téged hogy csak ilyet találtál :)

Mosolyogj és menjünk fagyizni... megkivántam egy csokifagyit *.*

2014. jún. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy nagyon jó srác volt. :( és kedvesnek, aranyosnak tűnt. csak gondolom a csajszi kőkeményen rámozdult én meg nem vagyok olyan.

nálam van fagyi, de szerintem nem csokis. meg is nézem.:P (bánat elleni legjobb módszer a zabálás)

2014. jún. 24. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!