Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kért egy erotikus képet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kért egy erotikus képet, küldtem neki. Most pedig tisztára hülyének néz. Miért?

Figyelt kérdés
Úgy volt h mind2-en bejöttünk egymásnak.(személyesen még nem találkoztunk). Mondta, hogy szüksége lenne egy ilyen képre, mert a haverjával pénzért fogadott, hogy tud-e egyet szerezni péntekig. Küldtem neki egyet. Azt mondta, hogy képcsere.. erre ő nem is akart küldeni. Utána végül 3 óra múlva küldte el az ígért képet. Úgy volt, hogy ma kamozni is fogunk. A lelkemre kötötte, h legyek fent stb.. fent vagyok vagy 8 órája és semmi. Ez nem jó az nem jó, ilyen vagyok olyan vagyok.Komolyan úgy érzem teljes hülyének néz. Aztán megint kért képet. Én annyit mondtam, hogy hát.. Erre ő: hagyd az egészet, nem kell, majd élőben..Nem tudom olyan fura. Oké tudom, nem kellett volna képet küldjek, már bánom az egészet. Amúgy 7 év van köztünk.
2014. jún. 24. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szívesen camozok veled ha ez megvígasztal
2014. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
elég buta voltál ..de felejtsd el ezt a fazont ..ne foglalkozh vele többet..am ha nem gond megkérdezném h mennyi idős vagy
2014. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem is kűldhetnél képet ;)
2014. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Naiv vagy.
2014. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kislány? Szerinted mennyi az esélye, hogy a kéoef az összes haverjának megmutatta? Szerintem 100 %
2014. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom, lehet a netre is felkerül. Nagyon megbántam. 15/L
2014. jún. 24. 13:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, elmesélek egy sztorit. nem fog segíteni rajtad, de szerintem tanulságos.


A 24 éves (felnőtt ember???) expasimnak tavaly küldtem egy képet magamról bikiniben, mert ő külföldön volt, és nemsoká mentem ki hozzá. A srác egy táborban dolgozott, ELKÜLDTE az összes ottani haverjának (nem megmutatta, hanem elküldte!!), hogy "nézzétek, ő a barátnőm". Hát még jó, hogy nem valami erotikusabbat küldtem, hanem csak sima volt.


Azt mondta, azért, mert meg akarta nekik mutatni, hogy nézek ki, persze nem tudom, ehhez mért nem volt elég megmutatni, miért küldte át. Szóval most a világ minden tájáról mindenféle embernek van bikinis képe rólam (pedig fb-re sose teszek ki ilyesmit, és felelős állásban dolgozom...MÉG:D).


Szóval ehhez nem kell fiatalnak lenni.:)

2014. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Ez durva. Szerintem csak dicsekedni akart vele, hogy milyen szép barátnője van.:) Amúgy hány éves voltál?
2014. jún. 24. 13:21
 9/11 anonim ***** válasza:
7. Azért egy bikinis kép még nem a világ, az teljesen vállalható, ennyi erővel ne menj strandra se mert ott is lefotózhat valaki . :)
2014. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 26 voltam akkor, és felháborító, mert ha egy ilyen kép felkerül rólam a netre, az az állásomat veszélyezteti...időnként rákeresek bizonyos oldalakon...


amúgy igen, dicsekedni akkor is lehet, ha csak MEGMUTATJA és nem pedig ÁTKÜLDI.


Dehát aki gyökér, az is marad:D

2014. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!