Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm 2 hete menstruál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 2 hete menstruál többi lent SOS?

Figyelt kérdés
14eves én 17 szey van közöttünk(ehhez nem kérek hozzá szólást) 2hete menstruál menstruáció alatt volt közöttünk szex óvszer nélkül..nem élveztem el benne ovatosak voltunk..! Azt szeretném kérdezni hogy miért van meg neki ilyen sok odeig az is közre játszhatott, hogy megvolt neki és úgy szexeltünk gumi nélkül? Amúgy gyakran fáj a hasa és a menstruációja nem olyan szinű amilyennek kellene lennie....értelmes válaszokat várunk!! Élőre is köszi!

2014. jún. 24. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
méhen kívüli terhesség?
2014. jún. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a szextől nem

de:

keressetek már fel egy nődokit SOS!!

2014. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te jo eg menjen mar el nogyogyaszhoz. Am csak hogy tudd menzes alatt is teherbe lehet esni es az elovaladek is tartalmaz spermat tehat ennyit az ovatosagrol szoval lehet 9 honapig nem lesz gondja majd a menzesszel :)
2014. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függően, hogy mikor jött meg neki az első mestruáció, lehet normális is. Első menzesz utáni 1 évre be kell állnia viszonylag rendszeresség. 1 éven belül lehet rendszertelen is. Ha nem ez van, akkor hormonzavar lehet a háttérben. Orvost mindenképpen keressen fel. A szexnek nincs köze hozzá, de gondolom azt nem kell mondanom, hogy miért nem ajánlatos gumi nélkül szexelni.
2014. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, szerintem a kora miatt van. Ilyenkor össze-vissza van a menstruáció.. Volt nekem is, hogy nem akart elmúlni sehogy sem. Én orvoshoz fordultam, ő mondta, hogy fiatal korban előfordul, főleg, ha nem régóta menstruál. De azért védekezni nem ártana.
2014. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
orvos!
2014. jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
65%
Talán ha pihentetnétek egy kicsit a punciját és nem tömködnéd éjjel nappal végre elmúlna, tudod ha menzi alatt szexeltek attól eltolódhat, szóval szerintem fogd vissza magad!
2014. jún. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!