Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó?

Figyelt kérdés

20f

Legyen az nő vagy ferfi, ha segítséget kér és én segítek szerintetek az jó dolog? Persze ne pénzbeni értékekre gondoljatok.


2014. jún. 25. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az. De csak ha önzetlenül teszed.
2014. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak nehéz önzetlenül cselekedni, mert ha jó érzés neked, hogy jót cselekedsz, akkor azért cselekedsz jót, hogy jó érzés legyen neked. Esetleg, hogy felnézzenek rád, hogy te milyen segítőkész vagy. Meg néha az a segítség, ha nem segítesz, vagy nem úgy segítesz, ahogy kérik. Na meg lehetne ám ezt még tovább bonyolítani, de az már magában szép dolog, ha valaki szeret segíteni másoknak.
2014. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, segiteni mindig jo dolog, amig nem artasz vele. De pontosan mire gondolsz? A "megvakarom ahol viszket" tipusu dolgokra?
2014. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Dehogy :-)

Nem pont erre :-)

De akar fizikai munkaban, mittom én segitek felpakolni az utanfutóra, vagy ha tanacsot kernek.

És szeretek önzetlenül segíteni, semmit sem várok el másoktol, az jó érzessel tölt már el, ha segithetek.

2014. jún. 25. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Segitenél nekem is füvet kell nyirni.
2014. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!