Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy aranyos fiúnak soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aranyos fiúnak soha nem lesz barátnője? Mi értelme van a nők játékának?

Figyelt kérdés

Utálom,gyűlölöm ezt a jelzőt.Eleinte azt hittem pozitív ez a jelző,aztán keserves tapasztalatok után jöttem rá,hogy a legrosszabb amit kaphat egy fiú.Minden lány ezt használja rám,tényleg egytől egyik kivétel nélkül,nem is volt barátnőm így 20 éves koromra sem.Egyértelmű,hogy egy férfi nem aranyos,az nem férfias tulajdonság,szóval nem kellenek a csajoknak az ilyenek.A viselkedésem pedig nem aranyos,csak az arcom,szóval ronda vagyok.Nagyon ronda,kivételesen ronda,mert a nagyon aranyos jelzőt is használták már rám.

És ez a játék??Miért nem lehet nyíltan megmondani,hogy ronda valaki és nem jön be nekik?Miért kell elhitetni pl.velem,hogy jól nézek ki,miközben ocsmány vagyok?És azt mondják ne legyek szomorú emiatt,persze a világ minden kincséért nem jönnének össze velem.ÁÁÁÁÁÁÁ rohadjatok meg!!!


2014. jún. 25. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Rendben!


(egyébként, de, lehet barátnője! Csak még nem jött el az ideje! :))

2014. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Na én ugyanebben a helyzetben vagyok, én is írhattam volna ezt a kérdést. A különbség csak annyi hogy én 19 vagyok, de még nem volt barátnőm.

Rám is minden lány azt mondja hogy milyen aranyos, meg cuki vagyok. És én is nagyon utálom ezt a jelzőt! Tényleg azt hiszem sokszor hogy ez jó, de nem igaz, ha valaki tetszik egy lánynak akkor azt mondja hogy jóképű, vagy jó pasi, de ez az aranyos kb olyan kifejezés, amit egy kisgyerekre szoktak mondani.

2014. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sulek Péter ***** válasza:
a lányok mindig is játszottak a szavakkal, soha nem azt mondja amire gondol :)
2014. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is azt monták, hogy aranyos vagyok és mindig volt barátnőm ha akartam és persze ha tettem érte. ;)
2014. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
aranyos fiúknak is lesz barátnőjük, én épp egy aranyos fiúba vagyok szerelmes
2014. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem muszáj annak maradni, legyél egy kicsit keményebb. Nem azt mondom, hogy bunkó, de legyél férfiasabb, menj egy gyúrni, meg kocsmázni, látogass prostikat...
2014. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen? Akkor gondoljatok bele az én helyzetembe. Minden masodik lany azzal ráz le - a hatam mogott mondja: "álompasi, csak hát...az arca" Ez még rosszabb, mint a te problémád. Ne síránkozz,fejlődj.
2014. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyű arra fogni és a lányokat hibáztatni mindenért, általánosítani, igaz? Miért nem magadban keresed a hibád, minthogy szidod az egész női nemet? a 2-esnek igaza van. Nem akarunk megbántani, ha ez baj akkor nagyon sajnálom. Ne szép lányok között keresgélj, ne a tökéletes nőt, a megtestesült nagy Ő-t keresd, mert nem létezik. Te magad mondtad, hogy ronda vagy, ez a baj, nem a nők "játéka". Ha csúnya vagy keress magadhoz illő párt, egy szép nőnek úgyis csak szép pasi kell.
2014. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!